• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ayva görmek NE DEMEKTİR?

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
RÜYADA AYVA GÖRMEK.
Selamün aleyküm Gönül hocam, inşallah iyisinizdir. Hocam ben rüyamda sınıfta sınavdayım yanımda da biri oturmuş durmadan bana sorularda yardım ediyor ve ben ondan bana cevapları vermesi için hiç bir girişimde bulunmadığım halde veriyor. Sonrasında da soru kağıtlarını çevirirken bir sayfanın silik olduğunu görüyorum, hocaya söylüyorum bu arada hoca da benim eski dersane hocam, kaç yıldır görmediğim biri. O da gidip hemen yenisini getircem diyor, elinde poşet içi dolu ayva ve bana doğru geliyor. Ayvaların hepsi de büyük ayvalar. Bu ayvalardan biri o kadar büyük ki rüyada hocama bunları nerden buldunuz biri kafam kadar büyük diyorum. Şimdiden yorumunuz için Allah razı olsun. Birde Gönül hocam ben Allah kısmet ederse ramazanda hatim indirmeye çalışcam ve hatmime sizi de katmak istiyorum. Burda birçok sıkıntımıza karşılık beklemeden cevap yazıyorsunuz. Benimde içimden öyle bişey geldi yapmak isterim eğer kabul ederseniz. Birde indirdiğimde burda kullandığınız isimle sizi katsam olur mu. Allaha emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada ayva görmek.
Ve aleykümselam, Gönül dostum inşallah iyiyimdir,
"İmtihan bitti sanıyorsun ama omuzlarındaki "yazarlar" durmaksızın yazıyor. Bu öyle bir imtihan ki "Kitap"a bakmak serbest. Gökyüzünden, denizlerden ve dağlardan kopya çekmek de. Bu öyle bir imtihan ki yeryüzünün her köşesinde başında gözetmenler olmadan girebilirsin. Her dilde yazabilirsin cevaplarını.
İsmini yazmayı bile unutsan cevapların geçerli. Bu öyle bir imtihan ki dört yanlış bir doğruyu götürmüyor, bir doğru on yanlışı siliyor. İptal edilmesi mümkün olmayan bir sınav bu, gizli sorularının çalınması mümkün olmayan! Üç saat on beş dakika sürmüyor sınav, son nefesine kadar soruları cevaplayabilirsin. Sınavdan çıkmak yok hemen, hep sınav içindesin.
İki seçenek var yalnız önünde. Siyah ve beyaz. Bütün yapacağın teslim olmak aydınlığa."

rüyaniz hayr Olsun.
rüyada ayva görmek ;
Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder.
Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Vaktinde veya Vakitsiz bir ayva gören kimse, eğer rengi sarı ise,hasta olur.
Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Ayvanın yaratılışında kendi kokusunu çevresine sindirme, etkisi altına alma özelliği var.
Ayva ne şekilde olur ise, olsun genel olarak iyidir.
Ayva rüyası tüccar için ticaret ve kâr, memur için kadrin ve îtibâr, kariyer, makam ve mevkiisin artması, zengin için servet, sermâye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber fakir için ferahtır.
Rüyada ayva görmek, kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan ,sıkıntıdan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder..

Çekip gidiyorsun mücadele et diyorlar.
Alttan alıyorsun tepene çıkardın diyorlar.
Bağırıyorsun sakin ol diyorlar.
Aklı başında davranıyorsun bu kadar uslu olunmaz diyorlar.
Dikine gidiyorsun yaşına başına yakışmaz diyorlar.
Ölünce ne diyecekler?
Muhtemelen; Ölüm sana yakışmadı.
Ee normal tabii dirimizi beğenmediler ki ölümüzü beğensinler...

Armutun iyisinİ Yiyenlerden değil, İyisini karşımdakine ikram edenlerden...
içi parçalanırken ,sevdiklerine Sabrı ve teselli edenlerden..
Çürüğüne o'nun rızası için razı gelenlerden eyle Yarrab...

"hatim indirmeye çalışcam ve hatmime sizi de katmak istiyorum'"

Allah razı Olsun tabiki seve, seve Kabul ederim..Allah hatminizi ve dualarınızı Kabul etsin..ismim Nurhan ve rahmetli annem hafize icin dua ederseniz sevinirim..selametle...

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm gönül gocam Allah razı olsun yorum için.Tüm forumdakilere de size de hayırlı ramazanlar. Allah rahmet eylesin, annenizin mekanı cennet olur işallah. Allah kısmet ederse bu ay indireceğim hatim duamda sizi de rahmetli annenizi de katacağım. Allaha emanet olun.

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm.Gönül hocam Allah kabul ederse az önce sabah namazını kıldıktan sonra hatmimi indirdim.Yalnız ben hatmi indirmeden önce annenizin ismini unuttuğum için foruma girip annenizin ismine tekrar baktım ve onu da hatmime kattım anneannenizin ismi olmadan.İşallah Allah o şekilde de kabul eder sonuçta niyet önemli.Peygamber ümmeti olarak bütün Peygamber ümmetini de kattım işallah.Yıılardır hatim indiririm ama her defasında bi heycan kaplar içimi ilk hatimmiş gibi.Rabbim herkeze bu güzel duyguyu yaşatsın.Allah emanet olun...

Üst Alt