• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada aynada başka biri olmak

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm Ablacım,

Tuhaf bir rüya gördüm ve tam olarak tabirini bulamadım bir türlü. Bana yardımcı olur musun?

Rüyamda aynanın karşısında ayakta dikiliyorum ama aynadaki ben değilim. Aynada sarışın çok güzel bir kadın olarak görüyorum kendimi. ( normal yaşantımda kompleksli bir insan değilimdir :) ) Kadını gerçekten çok begeniyorum. Ben hep böyle kalayım çok güzel falan diyorum kendi kendime rüyamda. Hayır olsun

Başka bir rüyamda da bavul hazırladıgımı gördüm. 5-6 tane koca bavul hazırladım. Bütün eşyalarım sığdı içine. Oldugum yerden temelli gidiyormuşum.

Bugünlerde sana çok rüya yazıyorum ablacım :) vaktini alıyorum. Hakkını helal et... Yorumların benim için çok değerli...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam est kardesim vaktim oldukca Sizin ile Muhabbet etmeyi Ben de Seviyorum..
Hayirdir insallah..
Bu Ayna rüyalari oldukca ilginçtir.
Ayna rüyası olacak birçok şeyi açıklar.
Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir devre vardır.
"sarışın çok güzel bir kadın "
ise Gam, kederli, zorlu ,secimlerin pek saglikli, akillica olmiyan haal ve davranislarina hic kimse anlam veremiyen bir Ruh hallini
Gergin bir gecici surecten gectiginize delalettir..
Yine aynaya bakarken solgun veve bitkin olduğunu gören kimsenin önünde sorunlarla dolu bir devre vardır.
Rüyada aynaya bakmak, çevrenizdeki insalara karşı ters cevap vermek huyunuz olduğu için bütün dostlarınızla olan ilişkilerinizin bozulacağına işarettir.
Siz Yine de "Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol"
Samimiyet, durustluk ve her zaman dogruyu soyleyin..

"bavul hazırladıgımı gördüm. 5-6 tane koca bavul hazırladım. Bütün eşyalarım sığdı içine. Oldugum yerden temelli gidiyormuşum."
Hayirdir yolculuk nereye?saskn..::komik..

Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.
ayni zamanda bir degisim, gelisim ,bir firsat KAPISI olarak da yorumlanir..Allahu Alem..
Her ayrılık yeni bir başlangıç, Her yeni başlangıç da Acı bir
ayrılık da getirir ...
kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
anahtar.jpg

Selamun Aleykum Kardesim Sabahleyin acele, acele Ruyanizin yorumunu yapip evden cikmistim..
ilk once Oglusumu okulla birakip Musliman Ciftligine gidip Bayram icin bir Kurban bakmistim..
ama Masallah hepsi birbirinden guzel ve Tatli.. hangi birini secti isem.. ya annedir yada cocuklari vardir diye hic birine kiyamadim..
derken Tamam bir Koc seceyim dedim bu sefer oglum aklima geldi Ben Onu Kocum diye severdim..
Onu da alamadim.. bu sefer gozlerimi baglayip herhangi birini seceyi derken brother Aladin Oranin Sahibi olan Aladin agbimiz geldi
ve Gulmeye Basladi.. Yahu Seni mi Kurban edecegiz diye.. O bEz ile kurbanlarin gozu baglanir Kurban edenlerin degil...
Ona durumu izah ettim.. hicbirine kiyamiyorum.. hepsi KINALI, kara gozlu, kara kasli cok da masuum ve tatli gorunuyorlar diye...
tmm dedi Gozlerini bagla ve sec bakalim..
ama bu seferde Gönül aynamda daha da guzelini gordum..
demek ki icimdeki Sevgi, merhamet, vicdanim Gönül aynamda
yansiyormus..Ben beni bende goruyormusum..
aslında herkes ,kendinde ki, gizli ustasının ,çırağıdır...

Kendini iste,kendinden,
Kendini ARa,kendinde,
Kendin de BUL kendini ve AN kendini ,kendin OL...

GÖNÜL. DUYGU YOLCULARININ OTOBÜSÜNDE ,
AKIL YOLCUSUNUN ORDA NE İŞİ OLA Kİ ?

ve ben hic bir Kurbani secemeden elim bos geldim evime..
daha 3 gun var Sabah ola hayr ola..
Nasibimiz ne ise o Da gelir KAPIMIZA...
Hayirli gunler...

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Anlattıklarınla anneme benzettim seni ablacım. Babam kurbanı alıp evin önünde birkaç gün beslerse eğer biz annemle ona bağlanıyor ve kıyamamaya başlıyoruz. Günü gelipde kurban edildiğinde ise etinden bir lokma bile yemek gelmiyor içimizden. Artık babam bahçede kurbanlık beslemez oldu. Biz hiç görmüyoruz :)

Hatta ben küçükken bizim kümesimiz varmış. Annem hastalanan tavukları babamın kesmesine müsade etmez, bizim tavuklar hep ecelleriyle ölürmüş. Annemde tıpkı senin gibi çok merhametli, karşısındakine bakarken hep Allah'ın yarattığı gözüyle bakar, öyle sever.

Allah'a emanet ol. Hayırlı akşamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ben de kucukken Babam karagozlu bir koyuncuk almisti.. daha ucuz olsun diye bayrama 1 ay kala..
ama O koyun adini karagoz koymustum.. Benim en yakin arkadasim olmus onun ile yatiyor, kalkiyor oynuyordum..
Koyunlar Kaval dinlemeyi Sever diye Sirf onun hatiri icin kaval calmayi Babam dan ogrenmistim..
Ona her sabah kaval calarken bayram catip gelmisti..
ne cok Babama onu kesme diye yalvarmistim..
ama Annem O Seni Sirat koprusunden gecirecek diye binbir hikaye ile kabul etmis ama gun o gundur koyun eti agzima sokmadim..
O yuzden de Bugun de kurban alamadan evime bos geldim..
Her sene Parasini veririr Orta doguda veya turkiyede kurbanimi kestiririm..
ama Bu Sene Yapabilirmiyim diye denedim yine Kurban alamadim..
karşısındakine bakarken hep Allah'ın yarattığı guzeligi ve Rabbimin kuvvet, kudret ve merhametini hisseder oyle gorurum..
zaten caniim SIKKIN.. Oglusuma Pokemon diye bir cocuk oyunu alacagima soz vermistim.. bu sabah butun oyuncakcilari gezdim yook yook!! Yilbasinda gelir diyorlar..
Ben se ogluma Soz verdim..
birazdan PC uzerinden arayip ins. bulursam siparis verecegim..
Yoksa Ogluma karsi cok mahcup olurum..
Ona bir suru hediye paketledim ama o illa pokemon istiyor...
Bayrama 3 gun kaldi.. ins. bulurum..
Ne kurbani alabildim nede ogluma istedigi oyuncagi.. bari Annem olsaydi..
her bayramda Baklava, Borekleri goz yaslarim ile acarim..
O yuzden Zeyno kardesim annenizin, ailenizin, Ana Vatandaki sevdiklerinizin Kiymettini bilin..

Uzgunnn

Üst Alt