• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ata binmek

nida beyza

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ata binmek rüyada kahverengi ata binmek rüyada beyaz ata binmek tüyada at binmek
Selamünaleyküm hayırlı günler. Rüyada ata bindiğimi gördüm, ilk rüyada kahverengi ata bindiğimi gördüm, atla düz yolda gidiyorum. Sonra bir göl mü, nehir mi bilmiyorum suyun yanından geçiyorum kenarın da çalı çırpı falan vardı ve uyandım. İkinci rüyada yine ata binmiştim, bu kez rüyada beyaz ata bindiğimi gördüm, başka birşey hatırlamıyorum. İki rüya yazdım ama ikisi de ata binmekle ilgili olduğu için. Yorumlarsanız çok sevinirim. Tekrar hayırlı günler şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı günler Rüyaniz Hayr olsun..
At görmek;murada ermek anlamında yorumlanir...Ancak atın durumu, cinsi, rengi ve rüyada gelişen olaylara da dikkat etmek, onları göz öne almak gereklidir.

At görmüş olmanız, uyum, sadakat, kuvvet, güç, dayanıklılık,Sezgi,Hiss ve cinsel cesaret sembolüdür.
Ayrıca, güçlü fiziksel enerjiyi temsil eder. İçinizdeki vahşi .hayvani, nefsi güçleri kontrol altında tutmanız gerektiğini temsil eder.

Beyaz renkli at görmeniz saflık, refah ve faydalı işler yapmak anlamına gelir..
"ilk rüyada kahverengi ata bindiğimi gördüm, atla düz yolda gidiyorum. Sonra bir göl mü, nehir mi bilmiyorum suyun yanından geçiyorum "
mistik güç arayışında olmaniza..

Rüyada ata binmek;büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Siz yeteneklerinize güvenip,
yapmanız gerekenleri yerine getirdiğinizde yüksek bir pozisyona yada güçlü bir konuma geleceğinizi haber verir.
Selametle..

nida beyza

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkür ederim allah razı olsun allahım hayırlara vesile eder inşallah tekrar teşekkür ederim. Selametle

füruze

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı Akşamlar, rüyamda siyah çok heybetli bir ata biniyordum. Atın üstünde eğeri vardı ve binince fark ettim ki eğerin altında sanki kabuk tutmaya yüz tutmuş yarası var. Onun çenesini okşadım ve sırtın acıyacaksa ineyim dedim, o da acımayacağını ima etti. Bir ara onu şu an yaşadığım değil ama yine de rüyamda bana ait olan evde atımı bir başkasına rüyamda gösterip methettiğimi hatırlıyorum. Şöyle ki, atın tuvaleti gelmişti, köpekler hani bir ayağını kaldırıp tuvaletini yapar ya, işte öyle kaldırıp büyük tuvaletini yapacaktı ki, ata aman sakın halılara ve yerlere sıçrar yapma dedim o da beni dinledi içeri hızlıca gidip kuvvetlice yaptı. Dışkısı yeşil ishalimsi ve fışkırır şeklinde idi, biraz halıya sıçradı ben de rüyamda sildim ve arkadaşıma bak ne kadar sözümü dinliyor diye meth ettim. İşte böyle biraz uzun oldu ama çok etkilendim. Hayatımda rüyamda at gördüğümde hep önemli şeyler oldu şimdiye kadar. Kıymetli yorumlarınızı öğrenebilirsem çok sevinirim, saygılarımla hayırlı akşamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı Akşamlar,Hayırlı Cumalar, Rüyaniz Hayr olsun..
Yaram ne kanar ne kabuk bağlar....
Acı kimin içindeyse onun canını acıtır, o acı ne kabuk bağlar, ne tımar edilir!!
Ateş düştüğü yeri yakar her yanık yarası ne kadar büyük olsa da zamanla kabuk bağlıyor, izini dışardan bakanların göremeyeceği hale gelmesi yarayı sahibi için yok etmiyor, sadece kalbinin en derin köşesine gömüyor..yaranın altında Yar kanar...

Rüyada heybetli ata binmek ;
Gördüğünüz rüya, uyanık yaşamınızda büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ,mevki makam sahibi olmasına rütbesinin artmasına yorumlanır.
lakin ancak ve ancak ; KIRGINLIKLARI, KÜSKÜNLÜKLERİ ,HAYAL KIRIKLIKLARI, GÖNÜL KIRGINLIKLARINI ,YARALARI bir kenara koyup hayat yolunuza ,cesaret ve pozitif enerji ve umut ile devam edebilirseniz...

At gözlügü ile bakmak ;Atın geniş bir açıyla bakması dört nala koşmasına engel değildir. hayırlı akşamlar

füruze

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Vakit ayırıp aydınlattınız.Allah razı olsun.hayırlı akşamlar

Üst Alt