• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Askerlikten Kaçmak

H

Haktan29

Kayıtsız
Misafir
Askerliğimi 4-5 olarak yaptım ve sonra çürük alıp tamamladım. Rüyada askerlikten kaçmak islami tabiri nasıl yapılır? 8 senedir askerligim bitmiş. Bu rüyayı geçen senede görmüştüm. Bu arada depresyon hastayım. Gördüğüm rüyada asker olmuştum. Askerlikten kaçmaya çalışıyordum. Kendimi esir gibi hissettiğim için kaçmak istiyordum. Tabi rüyada askeri tuvalette bir gizli bölme var yani eski bir duvar ve kapı var onu kırıp kaçabileceğimi hatırlamıştım. Çunkü geçen sene aynı rüyada o tuvalette o kapıyı görüp kaçmıştım. Bu sefer yanımda başka bir arkadaş var onunla beraber askerlikten kaçmayı planladık. Tabi ben o tuvaletteki kapıyı bulayım derken baska bir gizli bölme buldum, orası mahzen gibiydi içinde eski zamana ait eşyalar vardı, yani müze gibiydi ve güvenlik kamerası vardı. Hemen ordan çıktım ve kaçacağım yeri sonunda buldum. Tabi bu sefer ordan kaçınca belli bir mesafeden sonra deniz vardı. Sandala binip kaçmaya çalıştık. Denizde giyorduk, sonra uyandım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyada askerden kaçmak, yaşadığınız zorluk, stress, beklenti, sorumluluklardan bunaldığınıza ve bu durumdan kurtulmak için çareler düşündüğünüze, bu zorluklardan kurtulmak için aile içinden veya arkadaşlarınızdan destek alacağınıza ve bu konularda yalnız kalmayacağınıza tabir edilir..
Çaresiz değil...Çare,Siz-siniz bahane yerine çözüm üretmeye ve Yaşam Tarzınızı Değiştirmeye bakin yoksa stress, deprasyon, kacmak, bahaneler ile hayatinizi heba edersiniz.. Dışarıdan yardıma güvenmek yerin bir sorunun çözümü için kendi içinize bakmanız gerekir !!Sen gerçeklerden kaçtıkça gerçekler senin peşinden gelmeye devam edecektir..
Yarin ki durumunuzu ogrenmek istiyorsaniz bugun ne is ile mesgul oldugunuza bakin..29 ile 30 arasi..
selametle.

Son düzenleme:
H

Haktan29

Kayıtsız
Misafir
Teşekkür ederim hocam. 29 ile 30 arası yazarak ne söylemek istediniz? Anlayamadım.

H

Haktan29

Kayıtsız
Misafir
Yaş 29 ama bunu sormanızı da anlamadım :) 29-30 arası ölecek miyim ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Yaş 29 ama bunu sormanızı da anlamadım :) 29-30 arası ölecek miyim ?
Her insanın bir kırılma ânı vardır. Önemli olan parçaların dağıldığı zaman oluşturdukları yeni şekildir.insanlarin genellikle kırılma ânı
19-20 yada 29-30 yada 39-40 ,49-50 yani bu donemec anin da daha fazla hassas olup stress , deprasyonu daha etkili yasayabiliyorlar..bu yillar insanin kirilma noktalari oluyor..siz 29 yasindasiniz 30 gectikten sonar ruh haliniz de kendiniz de degisecek daha sabit ve olgun bir insan olup cikacaksiniz..:tamam:.

H

Haktan29

Kayıtsız
Misafir
Hocam ben çok şey yaşadım. Filozof gibiyim övünmek gibi olmasın. Sandala bindik derken 3 sandal vardı. Birine arkadaş bindi öbürüne ben bindim. Deniz masmaviydi güneşliydi. Belki sandala birisi ile binmeyi siz azrail olarak düşündünüz öyle yorumladınız. Benim sıkıntılarla güçlenen bir yapım var. İlahiyat önlisans mezunuyum. Küçüklüğümde kaç kez ölüm tehlikesi atlatmış biriyim. Yani parmaklarım arabanın arkasına takıldı ölmemek için korkuyla zorla elimi çıkardım. Deprem oldu taşlar düştü başıma değmedi gibi gibi 7-8 kez ölüm riskini atlattım. Hayatı çok sorguladım ve hala sorguluyorum. Ölmeyi şuan haksızlik olarak buluyorum, çünkü boşuna ölmek beni daha da üzer. Yaşadıklarımın bir anlamı kalmaz. İş bulamadığım için bu sene evden kovuldum. Allah bana kaç kez yardım etti. Hala ediyor, yani şuan ölmek bana sadece haksızlık olur. Yani yaşadıklarıma haksızlık olur.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hocam ben çok şey yaşadım. Filozof gibiyim övünmek gibi olmasın. Sandala bindik derken 3 sandal vardı. Birine arkadaş bindi öbürüne ben bindim. Deniz masmaviydi güneşliydi. Belki sandala birisi ile binmeyi siz azrail olarak düşündünüz öyle yorumladınız. Benim sıkıntılarla güçlenen bir yapım var. İlahiyat önlisans mezunuyum. Küçüklüğümde kaç kez ölüm tehlikesi atlatmış biriyim. Yani parmaklarım arabanın arkasına takıldı ölmemek için korkuyla zorla elimi çıkardım. Deprem oldu taşlar düştü başıma değmedi gibi gibi 7-8 kez ölüm riskini atlattım. Hayatı çok sorguladım ve hala sorguluyorum. Ölmeyi şuan haksızlik olarak buluyorum, çünkü boşuna ölmek beni daha da üzer. Yaşadıklarımın bir anlamı kalmaz. İş bulamadığım için bu sene evden kovuldum. Allah bana kaç kez yardım etti. Hala ediyor, yani şuan ölmek bana sadece haksızlık olur. Yani yaşadıklarıma haksızlık olur.
MasaAllah size ama ben size Ölmek konusunda hiç bir şey yazmadım dostum! Kimin ne zaman öleceğini sadece Allah cc. bilir biz bilemeyiz..hayatinizin her An'ı ni dolu ,dolu yaşayın !An'ı yaşamak, an'da kalmak; kaygı ve endişe gibi şeytani fikirler müzesinden çıkma şeylerden uzak durmaktır.
Dün geçmiştir, yarın daha gelmemiştir; elimizde olan sadece bugündür. Bugün yaşadığınız ve hissettikleriniz çok önemlidir. Yaşanılan an’ı kaçıranlar geçmiş ve geleceğe takılanlar olumlu olayları hep olumsuza çevirenlerdir...hayatin imtihan ve dikenlerine TAKILMAYIN!! HER SEY GELIP GECICIDIR YA HU..

H

Haktan29

Kayıtsız
Misafir
Biliyorum ölmek gibi bir şey yazmadınız.Tabirlere göre öyle hissedip üzülüpte söylememiş olabilirsiniz diye düşündüm. Siteye kayıt olacağım,başka rüyalar hakkında konuşmak dileğiyle.Allah'a emanet olun.

Üst Alt