• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada aşık olmak-Rüyada aşık olduğunu görmek

emresenosun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada birine aşık olmak rüyada aşık olmak
Merhabalar,Sitenizi google da gezinirken buldum ve ben de rüyalarim hakkında yorum almak istedim.Böyle bir imkan için de teşekkürler.
Birkac gün önce gördüğüm rüyayi ve 1 yıl önce gördüğüm ve unutamadığım bir rüyayı anlatmak istiyorum.
1.rüya : Rüyamda bembeyaz ve pürüzsüz tene sahip bir kiz gördüm.Gerçek hayatta tanimiyorum hic gormedim bu kızı.Rüyamda bu kıza aşıktım ve o da beni seviyordu hayatimin aski evlenecegim kadin gibiydi.uyandigimda eksikti sanki rüya devam etmeliydi gibi..Yüzünü uyandigimda nedense hatirlayamadim ama bende biraktigi etki ve yuzumdeki gulumseme hala duruyordu.
2.rüya : Bu rüyam bana cok garip gelmisti 1sene onceydi bunu da yazmak istiyorum.Rüyamda 1 gün sonra kandil olacağını gördüm hangi kandil hatirlamiyorum ve ertesi gün gerçekten kandildi işin garip kısmı ise ben o günün kandil oldugunu bilmiyordum ve hicbir yerden duymamistim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar Hayirdir insallah diyelim..
Rüyasında aşık olduğunu görmek bir kac yorumu vardir..
Rüyada Aşık Olmak:bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir...lakin Temkin Ya hu.. yani temkinli olun..
sadece Aşık Olmak icin Aşık olmayin cunku her nimet kulfeti ve sorumlulugu ile geldiğıni unutmayin..
ayrica Rüyada Aşık Olmak:Yürek sızısına üzüntü ve kedere delalet eder. Aşık olduğunu gören üzüntüye düşer.
Aşık iyi veya kötü işleri arzu eden bir kimsedir.
Aşk muhabbet sahipleri için kalpte bir sıkıntıdır. Eğer kalbinde bir sıkıntı olduğunu görse o sıkıntı muhabbettir.
Aşk üzüntü ve kederdir...Zira aşıklar üzüntülü ve mahzundurlar.
Bir başka yoruma göre ise rüyada aşık olmak hayır ile yorumlanır. Kendisinin aşık olduğunu gören iyi ve doğru yolda hareket etmek için son derece istekli olur.

Rüyada kandili önceden görmek ;
Allah'ın bir lütfu ve size uyarisi olarak yorumlanir...

Tabağına Yiyebilecegin kadar yemek hayatında Sevebilecegin kadar insan al israfın lüzümü yok Tabaktaki yemek karnını hayatındaki fazla insan da başını ağrıtır.

emresenosun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
tesekkur ederim hocam yorumlariniz icin Allah razi olsun

Hüda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada aşık olmak

Merhaba ben rüyamda aşık olmuştum. Aslında ben ve 2 arkadaşım bi evde hizmetli olarak çalışıyorduk, adam zengindi ve bi çocuğu vardı ama evli değildi. Evleri kalabalıktı ben o adama aşık oldum onun da bana aşık olduğunu hissediyordum ama kendisini söylemedi. Uzun zaman sonra önce arkadaşım işten ayrıldı sonra ben. Başka bir arkadaşım evden ayrılmadan önce nedenini bilmediğim bi şekilde ben adamı çocuğuyla kıskandırıyordum o da kıskanıyordu, belliydi söylemese bile çocuğu küçüktü 7-8 yaşlarında falandı. Evden ayrılmadan önce çok ağladım, arkadaşlarım birbirimizden ayrılacağız diye ağladığımı düşünüyordu fakat ben onun için ağlıyordum. Sonra çok garip bi şekilde adamın evinin bahçesi amcamların evinin bahçesiydi çok ağlamıştım ağladığımı hissetmişti. Bana baktı Ben de ona üzgündüm ama belli etmedim. Sonra arkamdan çocuğu bana hoşçakal dedi, el salladı. Arkamı döndüğümde adam bana bakıyordu ben çocuğa hoşçakal, büyüyünce görüşürüz dedim ve rüya bitti.
Bir de rüyamda belki ilgisi vardır diye eklemek istedim kapalı değilim ama dinine çok düşkünüm, yazın da kapanmayı düşünüyorum. Hayatımı ayetlere bağlı kalarak yaşamaya çalışıyorum, her gece dua ediyorum, Rabb'imden af diliyorum. Ailem bir anda böyle dindar olmama çok şaşırdı hem yaşımın küçük olmasından hemde çevremdeki insanların muhafazakar olmamasından dolayı. Ben bu rüyayı gördüğüm gece abdest alarak uyumuştum ve ilk abdest alarak uyumamdı. Günahlarımın affolması için uyurken aklıma hiç kötü biley getirmemeye çalıştım ilgisi var mıdır?

Hüda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Forumdaki uyarıları rüya bölümlerinden okudum ama oldu mu bilmiyorum çok soru soru soruyorum farkındayım ama ben sadece kayıt olunması gerektiğini biliyorum

YÖNETİM: Kardeşim lütfen linkteki uyarıyı okurmusun! Linki tıklayın==> Rüya yorumu isteyenler dikkat!

Üst Alt