• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada arazi görmek

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada arazi görmek: Görülen arazinin yapısına göre yorumlanır.Rüyada görülen arazinin, düz,engebeli,büyük,küçük olması göz önüne alınır. Rüyada arazi görmek tek başına, anne, eş, ortak, varis veya ev gibi çeşitli şekillerde yorumlanır. Bu nedenle rüyada arazi gördüyseniz, rüya içindeki diğer unsurlar, objeler veya varsa kişileri de düşünerek birlikte yorum yapmalısınız. Arazi ile ilgili bir rüya gördüyseniz, alttaki rüyaları ve devamındaki yorumları inceleyerek kendi rüyanız hakkında bir fikir edinebilir veya bu konunun altına rüyanızı ayrıntılarıyla yazıp, yorum isteyebilirsiniz. Yönetim...

Selamun aleyküm gönül sızım, rüyada arazi gördüm, bir arazidedeydim.
Rüyamda arkadaşımın kardeşi doğmuştu,onun ziyaretine girmiştim.Platonik aşkımda ordaydı beni görünce bir yere yazı yazıyordu. Bende o yazıyı okudum.Yazıda beni sevmediğini zaten aramızda hiç birşey geçmediğini ama beni arzu ettiği yazıyordu.Çok üzüldüm,oradan çıktım yolumu kaybettim.Yolda yürürken çok güzel giyimli ve bakımlı bir adam beni takip etmeye başladı rahatsız oldum,ıssız bir araziye girdim ,birkaç insan vardı simitçide vardı arazide. Arazi sapsarıydı. Sonra araziden çıktım,bir mezarlık gördüm,içine girmedim.O sırada adam beni takip etmekten vazgeçti bende yoluma devam ettim.Rüyamı yorumlar mısınız?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam gönül Dostum Rüyaniz Hayr olsun..

"oradan çıktım yolumu kaybettim "
hiçbir şeyden bıkmaksızın doğru yolu bulacağınıza alamettir..

Rüyada arazi görmek;rüyada toprak ve arazi, cinsine ve çesidine göre tabir olunur. ama genelde eş yada kendi beden arzı ile tabir olunur
"arazi sapsarıydı."Sıkıntı gecici Gam ve kedere yorumlanir..
Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir.....

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada mezarlık görmenin üç tabiri vardır:
1-Üzüntü
2-Zindan hapis
3-Sıkıntı

Allah (c.c) hikmetine sual olunmazmış..başımıza sebepsiz gibi gelenler aslinda hepsi bizim kendi ellerimiz ile yaptiklarimizdir!!!
Başımıza gelen bir çok olumsuzluğun sebebi nefislerimiz ve günahlarımızdır. ..
Bazen bize şer gibi görünen işlerin sonucu hayır ve hayır gibi görünenlerin sonuda şer olabilir. Allah bilir biz bilemeyiz.
Çok dua edin, namazlarınızı aksatmayın ve yanlış şeyler düşünmeyin. Allah'a samimiyetle yaklaşan Allah'ı çok merhametli bulur..

Kendinize gelin kendinize...Düşüncenizle Gelişirsiniz
Düşüncelerimiz eylemlerimizin kaynağıdır.
Eylemlerimiz alışkanlıklarımızın nedenidir.
Alışkanlıklarımız karakterimizi, kişiliğimizi şekillendirir.
Karakterimiz ise geleceğimizi örgüleyen en önemli faktördür. Geleceğimizi seçmekte büyük ölçüde özgür bırakıldık.

Herkes yürüdüğü yolun sonunda var olana ulaşır. Tırmandığımz merdivene bakarak sonunda nereye yükseleceğinizi anlayabilirsiniz.
Büyük geleceğe giden yol, büyük düşünceden baş'lar. Şimdiye kadar hiç yapmadığınız ölçüde büyük düşünmeye başlamalısınız...

Üst Alt