• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada araba görmek tabiri

seren45

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada arabanın göğe yükselmesi, rüyada araba görmek tabiri.
Esselamu Aleyküm. Dün gece bir rüya gördüm, islama uygun olarak yorumlanması isterim. Tanımadığım biriyle bir arabanın içindeyiz. Bir düğmeye bastıktan sonra araba hareket etmeye başladı. Arabayı durduramadık, bazı insanlar kaçmaya bazıları da arkamızdan koşmaya başladı. Tam bir yere çarpacakken adam arkası dönük vaziyette önümüzde durup arabayı durdurdu lakin araba bu sefer yükselmeye başladı. Yanımda ki şahıs aşağıda duruyordu. Kemerden kurtulup aşağı atlamak isterken araba paraşüte dönüştü. Tamamen yükseldim, korkmaya başladım ve gözden kayboldum. Yorumunuzu bekliyorum hayırlı akşamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam Rüyaniz Hayr olsun..
'Tanımadığım biriyle bir arabanın içindeyiz '
emin olmadığın insanlar ile hayat yoluna çıkmayın ...
Temkin ve tedbiri elden bırakmayın!!

Rüyanız, hayatınızda yeni başlangıçlar olduğunu simgelemektedir. Yeni ve değişik bir yaşam dönemine gireceğinizi müjdelemektedir. Bu yeni bir iş, yeni bir ilişki ,yeni bir karar da olabilir.
yıllardır özlemini çektiğini bir hayalinize kavuşacağınızı işaret ederken adımlarınızı dikkatli atmanız, daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmektedir...

bazen de gördüğünuz rüya sizin iç dünyanızda bastırılmış sorunlardan bunalmış durumda olduğunuzu ifade etmektedir. Yoğun bir şekilde
bilinçsiz düşüncelerle zihninizi meşgul ettiğiniz işaretedilmektedir.
Daha dikkatli ve yavaş yavaş ilerlemeyi tercih etmelisiniz

Allah cc.her şahsa ancak gücü yettiği kadar sorumluluk yükler.
Güneşe çevirebileceği kadar gezegen ağaca kaldırabileceği kadar dal insana taşıyabileceği sayıda el takmış..
bizler ise kendi kendimize gereksiz yük stress sorun ve SIKINTILAR katarak kendi hayatlarimiz altinda boguluyor ve KAYBOLUYORUZ ..

Allahim !Kendimi her kaybettiğimde;Senden uzaklarda koyma bizi,
rahmetinden ırak eyleme Ben Seni unutsam bile Sen beni unutma Allah'ım ne olur...selametle..

Üst Alt