• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada anahtar görmek islami tabiri

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar hocam hayırlı günleriniz olsun, rüyada anahtar görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda 3 kişi dövme yaptırmaya gidiyorduk. Dövme yapacak abi okulunuzda sıkıntı olur cezası var falan diyordu, biz de vazgeçiyorduk. Sonra oradan çıkarken bu abinin masasında bulunan demir anahtar vardı bir tane, anahtarı elime alıyordum bu anahtar benim mi diyordum, abi de yok diyordu anahtarı geri veriyordum. Bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar hocam hayırlı günleriniz olsun, rüyada anahtar görmek islami tabiri nasıl yapılır? Rüyamda 3 kişi dövme yaptırmaya gidiyorduk. Dövme yapacak abi okulunuzda sıkıntı olur cezası var falan diyordu, biz de vazgeçiyorduk. Sonra oradan çıkarken bu abinin masasında bulunan demir anahtar vardı bir tane, anahtarı elime alıyordum bu anahtar benim mi diyordum, abi de yok diyordu anahtarı geri veriyordum. Bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler.
Merhaba hayırlı günlerin hayirdir inşallah.
Rüyada anahtar görmek islami tabiri; Bazı ruhsal sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilecek olaylardan bir buyugunuzun uyarmasi ile vazgececeginize alamettir.
Rüyada başkasına ait bir anahtar almak..başkasına ait olandan uzak dur kendine ait olana odaklan..Kalbi başkasına ait olandan sana hayır gelmez..Sana ihtiyacın olandan çok daha fazla verildiyse, bunu akıllıca işlerde kulanmak için ahlaki bir sorumluluğun vardır."
selametle.

Üst Alt