• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada alyans takmak

yarem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada alyans yüzük takmak rüyada alyans görmek rüyada yüzük takmak
Hayırlı akşamlar, Rüyamda bir kalabalıkta otururken benden yaşca 10-15 yaş büyük biri geliyor ve alyansla tek taş yüzük veriyor, hiç bir söz söylemeden ben de sağ işaret parmağıma takıyorum,ancak neden bu parmağa taktığımı da garipsiyorum,sonra yüzük parmağıma takınca sarı altından beyaz altına dönüşüyor. Yüzüğü veren kişi çok mutlu oluyor ama ben ne olumlu ne olumsuz bir şey hissetmiyorum arkadaşıma da daha önce teklif ettiğini öğreniyorum biraz tereddüt edip araştırıyorum ama etrafımdaki insanlar sadece fiziksel özelliklerinden bahsediyorlar, ben de o an soğuyorum ,yüzüğü versem mi derken uyandım.
Rüyayı kadir gecesi olarak nitelendirilen gece dua ettikten sonra gördüğüm için etkilendim,sizce bunu nasıl yorumlamalıyım,
Değerli yorumlarınızı bekliyorum, Böyle güzel bir şeye vesile olup yorumlarınızı esirgemediğiniz için içtenlikle teşekkür ediyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar, Rüyaniz Hayr olsun
İslâm'da rüya hukukî bir kaynak ve delil değildir. Yalnız gören kişi ile alakalıdır.
O kişi de bu rüyasını hayra yorar ve bu rüya yalnız kendisini bağlar.

Rüya, "Allah Teâlâ'nın bir vesile ile hakikat veya kinaye olarak kulun şuurunda uyandırdığı idrakler ve vicdanî duygular
veya şeytanî telkinlerden meydana gelen karışık hayallerden de olusan..farkli bir boyut ortamidir da diyebiliriz...

Rüyada parmağa altın alyans takmak ;
Rüyada alyans görmek,takmak bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir..

"Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara Suresi, 216)
kardeşim bu Ayeti yaşamımıza düstur edinelim inşAllah ve Rüyanizin yorumudur..

ALLAH'ım Bana senin sevgini, seni sevenin sevgisini, senin sevgine ulaştıracak olan her sevgiyi nasip eyle Amin
selametle..

Üst Alt