• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada afetler görmek

• Konuyu başlatan sonnay
  • Başlangıç tarihi
S

sonnay

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı günler

rüyalarım da çok sık olarak afet yaşandığını görüyorum,genellikde sakarya da ki karasu ilçesindeki denizin taşarak heryeri kapladığını karasuya yakın bir köy olan ailemin yaşadığı köydeki evimizin çatısından seli izlediğimi görüyorum

ayrıca rüyalarımda ateşden topların insanların üzerine düştüğünü ve benimde hep bir çocuğu yada ailemi kurtarmaya çalıştığımı görüyorum

sakarya dan,sonay,25,bekar,yönetici

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
423839_321036877956035_124301607629564_856882_1338528344_n.jpg

Size de hayırlı akşamlar misafir kardesim..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
Rüyada Sel deprem vb doğal afetler yaşamla ilgili çok büyük değişiklikler ve yenilikler olarak yorumlanır.
Rüyada Bulunduğunuz şehrin doğal afetlere maruz kaldığını görmek günahlar işleyerek hak yolundan ayrılacağınıza iş hayatınızda yapacağınız hatalar yüzünden maddi olarak kayıplara uğrayacağınıza işarettir.

"rüyalarımda ateşden topların insanların üzerine düştüğünü ve benimde hep bir çocuğu kurtarmaya çalıştığımı görüyorum"
O masum Cocuk icinzdeki halen cocuk kalmis Sizin temiz ruh ve kisiliginizdir.. ne yapip edin O cocugu kurtarmaya calissin..
Onu da zevk ve heves nefsinizin atesinde yakarsaniz ..
Allah Yardimciniz olsun..daha ne diyeyim...

Rüyada tabiî âfetlere maruz kaldığını görmek dinî vecibeleri terke ve günaha düşmeye delâlet eder.
Bu rüya kişiye bir ihtar da olabilir. Bundan sonra kendisine dikkat etmesi gerekir..

Rüyada çok sık olarak afet yaşandığını görmek;İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar çatışmaları gösterir
büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder..Rabbim Hayra cevirsin ins.

belki de bunlarin hic biri olmiyacak! insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini Allah-in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..

Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..O zaman etrafimizda olan, biten her seyin de degistigini fark edeceksiniz...
sakin sabirli ve sevdiklerimize ve sevmediklerimize karsi adil!adaletli olalim..
ve boylece Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir...
Rabbim Sizi düşmanın serrinden fitne ve iftiranin şerrinden tabii affetlerden cumlemizi korusun ins.

Bütün dostları gezdim gördüm; dili muhafaza etmekten daha iyi dost göremedim...
Bütün elbiseleri gördüm; iffet ve sakınmaktan daha iyi elbise görmedim...
Bütün malları gördüm; kanaatten daha iyi mal görmedim...
Bütün iyilikleri gördüm; nasihatten daha iyisini görmedim...
Bütün yemekleri görüp tattım; sabırdan lezzetlisini görmedim.."
(Hazreti Ömer r.a. )
Selamet ile Hayra kalin..Allah cc.Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt