• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada açılan kapı görmek

Z

zeyneps

Kayıtsız
Misafir
Selamün Aleyküm.Rüyamda bir fırına gidiyorum 2 tane çok güzel leziz pide ve 1 tanede ekmek alıyorum yanımda olan arkadaşım bana pidelerin çok pahalı olduğunu söylüyor alma diyor ama ben onu dinlemiyorum alıyorum.Kasaya geldiğimde kısa boylu çirkin yüzlü fırıncı beni hiç bir suçum yokken azarlamaya başlıyor bende sinirleniyorum ekmek ve pideleri geri verip para mı alıp çıkıyorum.Daha sonra kuyrukta bekleyen bir sürü insan yere oturmuş ben onların arkasından gitmek istiyorum ama yer olmadığı için önlerinden geçmek zorunda kalıyorum azarlandığım için mahcup bir şekilde merdivenlerden çıkarak gidiyorum çok büyük bir ve gösterişli bir yer olduğu için çıkış kapısını bulamıyorum ve birilerine yolu soruyorum orada bulunanlar bana yolu gösteriyorlar tam ben gidecekken bir kız bana buradan da çıkabilirsin diyor bir kapı açılıyor bir kaç kişi ile birlikte çıkış kapısından çıkıyorum tam o esnada genç uzun boylu siyah ceket giyinmiş bir adam elini omuzuma atıyor fırıncının beni azarladığını bildiği için bana hak veriyor sonra ben adamdan uzaklaşıyorum adam tekrar elini omuzuma atıyor ben kendimi tekrar geri çekiyorum ve o yolda onunla kalabalığın içinde yürüyoruz...Şimdiden Teşekkür ederim yorumlarsanız sevinirim İnş.Hayırdır.
Adım zeynep
26 yaşındayım Evli değilim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Kardesim hosgeldiniz..
Hayirdir insallah...
Rüyada kapinin açilmasi islerin kolayligina; kapanmasi, sikinti, geçim darliga isarettir...
kendi hareket ve duruşlarını murakabe eyle (kontrol et). Birisinden işittiğin sözü dinle, fakat o sözle
çabuk hareket etme. ..yoksa pisman olur elindeki ekmekten de mahrum kalirsin...
Devamli Yepyeni kapılar acilip durur hayatımızda. Yeni süreçlerden geçerken yeni kapı aralıklarından usulca bazen mahcup bir şekilde
bakarak uzattığımız meraklı bakışlarımız nihayetinde "yeni hayatımız"a olan merakımız bahar kelebekleri gibi çırpınır uçuşur durur içimizde..
Her adımda her yaşta ve yeni bir yaşantıda açıp adımladığımız kapıların herbiri ise bizim için bizden öte bir takdirin takdim ettiği
güzelliklerle ve farklı iklimlerle doludur..

Hayat değişkendir hep hiçbir zaman durgun bir göl gibi yahut sağlam bir dağ gibi değil...
Hep ufukta dağılıveren bulutlar gibi ya da rüzgarla savrulan bir yokuştan akan toprak gibi toz gibi değişken farklı ve hep yeni serüvenlere gebe...
Tedirginlikle girdiğimiz kapılar da bizi emniyet içinde El-Emin olanın izniyle emin beldelere çıkarıyor..
Güzel soluklar aldırıyor..Çünkü tüm bu sofraların tüm bu kapıların ve ardındakilerin Rabbi çok ama çok seviyor kullarını..

Kapı…dendi mi hep “ümit” koşup gelir...
Kapı ümittir; ümit kapıdır. Çalmayı bilelim yeter ki…
Çalmanın vurmanın bir notası vardır. Kapılar açılmak içindir....
UNUTMA BUNU...
Hazır acizliğimiz var ya… Sonsuz dua kapısı…
İhtiyacı bitmeyenin RAHMAN kapısından başka gideceğimiz yer var mı?
Hayirli geceler...

Üst Alt