• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada acı çekmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
712
Rüyada acı çekmek
Rüyada Acı Çekmek görmek – Rüyada acı hissetmek – Rüyada acılar çektiğini görmek, hissetmek. Rüyada acı içinde kıvranmak.
Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde acı hissetmek veya manevi anlamda acı çekmek; özel konuların sır olarak kalmasıi açığa vurulmaması gerektiğine işarettir. Rüyada acı çekmek, genelde hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı görenin ferahlığa, esenliğe kavuşacağına, hayırlı haberler alacağına, hayatında değişiklikler yaşayacağına, aldığı kararların hakkında hayırlı olacağına işaretle tabir olunur. Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan kurtulacağı, geçmişte yaşadığı zorluklardan, aydınlığa kavuşup, yarınlara umutla bakacağı şeklinde yorumlanır.

Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Vücudunda veyα başında bir ağrı veyα acı bulunduğunu görmek, yeni bir işe gireceğine; iyileşmesi için bir ilαç αldığını görmek, büyük bir kişiden yαrdım göreceğine işαret eder. Diş αğrısı yαkındα sevindirici bir haber alacağınıza, kulak ağrısı ise önemli bir işinizin iyi sonuçlanacağına işarettir.
Rüyada çekilen acı; Bazen büyük bir huzur ve mutluluğa kavuşmaya işarettir.

Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete, yarayı Ameliyat yaptırdıgını görmek, kısa zamanda maddi durumun düzeleceğine delalet eder.

Ellerde acı hissetmek ise, bolluk, bereket ve maddi kazanç olarak yorumlanır. Acıyı hisseden sizseniz; bu aralar gereksiz yere canınızı sıkacağınıza işaret eder. Rüyada çekilen acı hakikatte de mutluluğu simgeler. Acı hissederek ağlamak, yapacağınız iş sonucunda memnun olmaya yorulur.
 
Üst Alt