• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ablanın nişanlandığını görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
710
Rüyada ablanın nişanlandığını görmek
Rüyada ablasınının nişanlandığını görmek – Rüyada ablayı nişanlı görmek

Rüyada ablasını nişanlı görmek kişinin ablası ile ilgili çok müjdeli bir haber alacağına işarettir. Kişi ablasının çok uzun zamandır beklediği bir haberi ona müjdeleyebilir. Ablasının mutlu bir gününe tanıklık edebilir. Ablası hayatının aşkı ile karşılaşabilir. Ailelerin vesilesiyle bir kısmet ile karşılaşabilir. Rüyasında ablasını nişanlı gören kişi ablası hakkında öğrendiği şeylerden ötürü çok mutlu olacak ve yüzü gülecektir. Ablasının mutluluğu onun mutluluğu olacaktır. Bu mutluluk bir bebek, iyileşme haberi, düğün, nişan, kına, nikah, mezuniyet, terfi gibi bir durum olabilir. Rüyada ablasını nişanlı gören kişi ablasının iyi ve kötü günlerinde hep yanında olacaktır. Ablası ile birlikte insanların karşısına çıkabilir. Onunla büyük bir organizasyona katılabilir.
Rüyada ablanın nişanlanması

Olumlu tabir olarak rüyanız: sıkıntılarının sonunda elde ettiği başarıya, mağlubiyetten sonra kazandığı rahata, fena huylu insan tarafından fenalık görmeye, sevenleriyle muhabbete, zamanla istediği temiz kazanca, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu başarıya delalet eder

Rüyada ablanın nişanlandığını görmek tabiri, Rüya tabircisi sadık a göre ise, verdiği uğraşların sonunda kazandığı huzura, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu feraha, manevi külfeti olan kişiden yakasını kurtarmaya, yardım alarak ulaştığı sevince, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği varlığa anlamına gelir.

Aynı zamanda bu rüya; Rüyayı gören kişinin ablası ile ilgili güzel ve müjdeli haberler alacağına, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine tabir edilir. Rüya sahibinin ablasından yana yüzünün gülmesine vesile olacak sürpriz bir gelişme ile karşılaşacağı anlamına gelir.
 
Üst Alt