• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada 41 sayısı görmek

neslidem

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm Gönül sızım hocam, hayırlı akşamlar...Rüyamda üniversite yıllarından tanıdığım ama okuldan sonra görüşmediğim bir arkadaşımla bir mağazada dolaşıyoruz. Mutfak malzemelerinin olduğu bölümden geçerken bana 'şurdan bir şey seç de sana ev hediyesi alayım' diyor. O sırada krem rengi silikon kek kalıbı ve aynı renkte kek saklama kabı dikkatimi çekiyor. Kek kabını seçecek oluyorum ama belli etmeden fiyatına bakıyorum, etiketinde 41.000 lira olduğunu görünce pahalı olduğunu düşünüp 'boş ver, gerek yok' deyip ordan ayrılmaya çalışıyorum. Gerisini hatırlamıyorum. (bu arada şu an çalıştığım yerde bu arkadaşıma sima olarak çok benzeyen biri var)
Şimdiden çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam Gönül Dostum.. hayırlı akşamlar..
Rüyada sayılar görmek ;maddi kazanç ve eşyaları ifade ederler. Rüyada sayılar çok kişisel önemli mesajlar verebilirler, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir.

Rüyada bazı sayıları duyabilirsiniz. Bu sizin için uyarıcı bir mesaj olabilir daha az uyu, daha çok çalış, daha yavaş git,
daha az harca, pahalı ve zor diye umutlarindan vazgeçme gibi...

ruyada 41.000 lira manasini Ben bilmiyorum ancak Rabbim bilir...ama 'şurdan bir şey seç de sana ev hediyesi alayım'
demek ki bir yenilik, tasinma, evlilik gibi..olaya yorumlanir..
ayrica bu olaylarin olmasi icin Yardim, araci gerekli olduguna da yorumlanabilir...

Kimisine geç kalmış,kimisine erken gelmişim,kimisi pahali ,kimisi ucuz bi a'Yar-ı tutturamadık gitti...sırıtık.:,
selametle...

acilangul1

Üst Alt