rüya yorumum hakkında

sonBahar93

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı geceler, merhaba. Ben bu sitede yeni sayılırım, bu yüzden de tam hakim değilim henüz. Anlattığım rüyayı ve o konudaki başka rüyaların yorumlarını görebiliyorum fakat kendi rüya yorumumu göremedim, nereden görebilirim? Yoksa bir hatam oldu da rüyama yorum yapılmadı mı? İlginize teşekkür ederim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Hayırlı geceler kardeşim. Sanırım siz kurallar sayfasını okumamışsınız. Sonuna kadar okursanız orada bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu sitede rüyalarınızı Gönül sızım yorumluyor. Kendisi Amerikada yaşıyor ve kendine ait bir hayatı, sorumlulukları var. Yani rüyaları anında online olarak yorumlama gibi bir durum söz konusu değil. Ancak müsait olduğu zamanlara siteye gelir ve Allah rızası için yorumlarını yazar. Bu nedenle beklemeniz gerek, kaldı ki siz daha mesajınızı yeni göndermişsiniz 3-5 saat olmuş. Rüyalar özel durumlar hariç 12-24 saat arasında yorumlanır. Fakat Gönül sızım müsait olur, o an sitede bulunur yorumu anında da yapabilir. Yani müsaitlik durumuna bağlı. Kurallar sayfasına da yazdığımız gibi normal şartlarda 12-24 saat arası yorumlanır. Siz yinede kurallar sayfasını sonuna kadar okuyun...

sonBahar93

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Okusam da site ilk başta karışık geldi bana yani acaba yorum yapıldı da ben mi bulamadım diye düşündüm ya da başka bir şey. Peki teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aslında hiç karışık değildir, profilden bütün mesajlarınızı ve size gelen cevapları görebilirsiniz. Biraz incelemeniz gerek. Ayrıca mesajınıza cevap yazıldığında kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize bilgi mesajı gelecektir. Hayırlı geceler...

sonBahar93

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Emin olamadığım için size sorma gereği buldum, tamam o zaman madem öyleyse. Size de hayırlı geceler...

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Pardon rüya yazdımda yorumlanmadı nedir acaba sebeb-i hikmeti ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Pardon rüya yazdımda yorumlanmadı nedir acaba sebeb-i hikmeti ?
Sürekli rüya yorumu istediğin için olabilir kardeşim! Veya hemen her yorumun ardından tekrar açıklama istediğin için. Gönül sızım yorum yapmamış olabilir. Bilemiyorum belki de gönül sızım yoğunluktan dolayı görmemiştir.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ne yapmam gerek ? Bizde merak ettiğimiz için soruyoruz kötü niyetimizden değilki. Onun sözünün üstüne sözde söylemiyorum genellikle. Niye sorduğuma gelince ben bu vesile ile Cenab-ı Hakk bizi o yolla namaza çağırdı. Ben bu sayede namaz kılmaya başladım.Bu yuzdendir sormam.

Selam ve dua ile.

Saygılarımla...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ne yapmam gerek ? Bizde merak ettiğimiz için soruyoruz kötü niyetimizden değilki. Onun sözünün üstüne sözde söylemiyorum genellikle. Niye sorduğuma gelince ben bu vesile ile Cenab-ı Hakk bizi o yolla namaza çağırdı. Ben bu sayede namaz kılmaya başladım.Bu yuzdendir sormam.

Selam ve dua ile.

Saygılarımla...
Hayırlısı olsun kardeşim, belki rüyaların üstüne çok düşüyorsun, hayatında rüyalara çok yer veriyorsun. Gereğinden fazla önemsiyorsun, her rüyadan bir anlam, bir işaret, bir beklenti içine giriyorsun. Çok fazla rüya görüp, çok fazla yorum istiyorsun diye gönül sızım yorum yapmamıştır. Seni frenlemek açısından, düşüncelerin netleşsin diye olabilir. Nedenini tam bilemiyorum, sadece benim fikrim böyle. En doğrusunu kendi cevaplar sanırım.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlısı olsun kardeşim, belki rüyaların üstüne çok düşüyorsun, hayatında rüyalara çok yer veriyorsun. Gereğinden fazla önemsiyorsun, her rüyadan bir anlam, bir işaret, bir beklenti içine giriyorsun. Çok fazla rüya görüp, çok fazla yorum istiyorsun diye gönül sızım yorum yapmamıştır. Seni frenlemek açısından, düşüncelerin netleşsin diye olabilir. Nedenini tam bilemiyorum, sadece benim fikrim böyle. En doğrusunu kendi cevaplar sanırım.

Eyvallah doğrudur dediğin...Ama beni rüyalara önem vermeye iten hadisler ve hakikaten söylediklerinin gerçekleşmesi bende ondan cevap bekliyorum inşallah...Allah yardımcın olsun.Selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sürekli rüya yorumu istediğin için olabilir kardeşim! Veya hemen her yorumun ardından tekrar açıklama istediğin için. Gönül sızım yorum yapmamış olabilir. Bilemiyorum belki de gönül sızım yoğunluktan dolayı görmemiştir.

Hayırlısı olsun,aynen bu gün yoğundum oğlum ile lego robots | eBay - Electronics, Cars, ...(yani fizik, fen, teknik Robot ,programlanma,elektro-mekanik festivali )vardi..
Oğlum,Robotlara merakli ordan da pizza yemeye gittik.. hamd olsun eve gelebildik..

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar bir arkadasimiz ruyalarin altina tabir yazip duruyor gönül sizim bilincalti demis o ise bambaska bu isi bir cozuverin.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Rüya yorumcuları çoğaldı sanırım... Hayırlısı... Görüşlerin ziyade olması güzeldir...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüya yorumcuları çoğaldı sanırım... Hayırlısı... Görüşlerin ziyade olması güzeldir...

Aynen.. Görüşlerin ziyade olması güzeldir!! Yaşanan,oluşan, meydana gelen her şeyin bir nedeni ve gayesi, hikmeti vardır ...
Mevlâ görelim neyler, Neylerse güzel eyler.

:.dost.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Aynen.. Görüşlerin ziyade olması güzeldir!! Yaşanan,oluşan, meydana gelen her şeyin bir nedeni ve gayesi, hikmeti vardır ...
Mevlâ görelim neyler, Neylerse güzel eyler.

:.dost.

Tabi böyle de desem, farklı sahifelerde farklı yorumlar olsun, biraz da bunların güzelliğini ifade etmiştim, burası bir site ise, rüya yorumlarının eskiden bu yana nasıl sizin kaleminizden "tek" çıkmışsa bu sitede, bunun varlığının devamının daha isabetli olduğunu da düşünüyorum...
Bu benim tasavvurum...
Siz... Ya da bir başkası... Benim görüşüme katılmayabilir... Ona da saygılıyız...

Kelebk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüya bölümü

Selamünaleyküm. Rüya bölümü neden kapalı?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Ahmet F

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam, rüya yorumları gönül sızım'ın özel işleri nedeniyle ay sonuna kadar kapalıdır!

Şuan hala rüya yorumu var mı ? Forumda neden mesajın tarihi yazmıyor ? Mesajın tarihleri yazsa bizde ona göre yorum yazarız. Belki alıntı yaptığım mesaj 2008 yılından kalma. Ben mi göremedim acaba mesajların tarihinin nerede yazdığını ?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Şuan hala rüya yorumu var mı ? Forumda neden mesajın tarihi yazmıyor ? Mesajın tarihleri yazsa bizde ona göre yorum yazarız. Belki alıntı yaptığım mesaj 2008 yılından kalma. Ben mi göremedim acaba mesajların tarihinin nerede yazdığını ?
Artık forumda rüya tabiri yapılmıyor. Dört haftadan eski mesajların tarihi görünmez, sistem bu şekilde. Mesajın eski olup olmaması önemli değildir. Mühim olan mesajın veya yorumun içeriğidir.

Üst Alt