• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüya tabiri (rüyada yakın dostlarını görmek)

A

ayfer

Kayıtsız
Misafir
Rüyada yakın aile dostumuz karı kocayı bir arabanın içinde görüyorum, başımı içeri uzatıp onlara hoş geldiniz diyorum. Sonra hanım arkadaşımı tesettüre girmiş görüyorum. Sonra yeni bir binaya girdiğimizi görüyorum henüz tam bitmemiş dairelerin içini geziyoruz, daireleri çok beğeniyoruz. Kendi evlerimizi satıp altlı üstlü bu dairelerden satın almayı düşünüyoruz. Rüyamı tabir ederseniz memnun olurum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada yakın dostları görmek islami rüya tabirleri

Selamun Aleykum kardesim Hayirli ve Huzurlu bir Yasam dilegi ile..Hosgeldiniz efendim..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!veya en HAYIRLISINI versin..ins
Rabbim cumlemize Dua eden ve Dua alan Salih kullarindan eylesin..
Herkesin ama herkesin Dua ya ihtiyaci vardir!
İnsan büyük bir sır, rüyalar da öyle..
Herkesin bir kimsesi bir de kimsesizligi ..bir de hasrettini cektigi bir istegi vardir...Allah-in izni ile hersey olur sadece her seyin olmasi icin Rabbim kattinda belli bir zaman vakt vardir...
Bu ruyanizda gordugunuz Aile ile aranizda ne guzel bir Muhabbet var..Masallah..
Allahu alem.. ama siz ya ruyanizda gordugunuz gibi bu aile ile komsu olacaksiniz!veya ortak bir tarafiniz olacak..
O arabadaki Hanim Rabbimin izni ,hidayetti ile manevi yonden duzelip guzelesecek.. Allahu alem...
Ruyaniz bereketli bir yenilik, guzelik alametti..
Niyetti Hayr olanin akibetide hayr olur.. kardesim..

"Kendin için istediğini kardeşin için de istemedikçe iman etmiş olmazsınız, birbirini sevmedikçe iman etmiş olmazsınız”

İnsan odur ki; inancında sabit, kararında kılıç gibi keskin, sözünde mert, yüreğinde muhabbet, düşüncesinde açıklık, kafasında uyanıklık olsun..

Üst Alt