Rabbim Tövbemi Kabul Et ...

Taibe

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
tevbepop.jpg

Yüce Allahın 99 adıyla Bismillahirahmanirahim.

Herkeslere hayırlı sabahlar.Hayatımda uzun zamandır çeşitli badireler atlatttım öyleki özellikle bu arapların gericiliği , yobazlığı , teröristliği yüzünden çocukluğumdan itibaren gönül bağıyla sımsıkı bağlı olduğum namaz kılarken, dua ederken gözümden yaş gelecek kadar sevdiğim ibadet ettiğim dinimden soğumuştum. Ateist sayfalarındaki paylaşımları filan takip etmeye başlamıştım. Ama hiç bir zaman Allaha olan inancımdan vazgeçmemiştim. Çeşitli araştırmalar yaptım bu müslümanlar neden böyle neden Allah bize bu kadar din yollamış hangisine inanalım ki ? Müslüman ülkede olmasam müslüman olmicaktım ki dedim kendi kendime... Sonra Allahın bize yollamış olduğu eski ahit yani tevrattan başladım okumaya. Sonra incili okudum.. Lakin bu kitaplarla oynanıldığı kimyasının bozulduğu, insanların üzerinde oynamalar yaptığı o kadar belliki... Okuan direk anlar... Kur'anın ne kadar mükemmel olduğunu bizzat '' Allahın Sözü '' olduğunu tekrardan anladım ve şükrettim...

Allah belkide beni bununla imtihan etmiştir kim bilebilir...

Tüm bunların sonucunda 8 aylık bir zaman diliminden sonra tövbe edip namaza başlamayı uzun bir süredir düşünüyordum o da bugüne kısmet oldu. Rabbim inşallah bu pişmanlıklarımı, tövbemi kabul buyurur ve günahlarımı affeder.​

'' Rabbim ! Tövbemi kabul et , günahımı temizle , duamı kabul buyur , delilimi sabit kıl , dilimi doğru yap , kalbime hidayet ver göğsümün kin ve hasedini çıkar. ''

Üst Alt