• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Ölmek için dua etmek

İsimsiz55

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ölmek için dua etmek, ölüp gitmeyi istemek
Selamun Aleyküm. Ben ölmek için dua ediyorum. Bu hayattan sıkıldım. Sürekli günaha bulaşıyorum. İnsanlar hakkında kötü düşünüyorum. Anne-Babama bağrıyorum. Aklımdan cinsellik ile ilgili düşünceler gitmiyor. Kendimden nefret ediyorum. Sürekli tövbemi bozuyorum. Artık dayanamıyorum. Ölsemde gitsem diyorum. Cehenneme de razıyım. Zaten benim gibi kötü bir insan cennete giremez. Lütfen bana ölmek için dua söyleyin. İntihar etmekten korkmasam ederdim.

Mateo

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yardımcın inşallah. Ölmek için dua bilmiyorum. Allahın kapıları her daim açıktır. Öfkelisin bence sakinleş ve kendini dinle. İnşallah doğru yolu bulursun.

Yigit54

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ölmek için dua etmek, ölüp gitmeyi istemek
Selamun Aleyküm. Ben ölmek için dua ediyorum. Bu hayattan sıkıldım. Sürekli günaha bulaşıyorum. İnsanlar hakkında kötü düşünüyorum. Anne-Babama bağrıyorum. Aklımdan cinsellik ile ilgili düşünceler gitmiyor. Kendimden nefret ediyorum. Sürekli tövbemi bozuyorum. Artık dayanamıyorum. Ölsemde gitsem diyorum. Cehenneme de razıyım. Zaten benim gibi kötü bir insan cennete giremez. Lütfen bana ölmek için dua söyleyin. İntihar etmekten korkmasam ederdim.

39/ZUMER-53: De ki: «Ey kendi aleyhlerine haddi aşmış kullarım, Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin! Çünkü Allah, bütün günahları bağışlar. Şüphesiz ki O, çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Üst Alt