Moralim cok bozuk...

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum,

Hayirli geceler

Bugun bir tatsizlik oldu. Yaklasik 2 aydir begendigim bir genc bizim evin yakinlarindaki markete calisiyor.
Ve ben bir ara bu konuyu yine acmistim biraz anlatmistim.

Abisi arada bir soru soruyordu calisiyomusun halen vs gibi sorular. Sonrasinda kardesi ( begendigim cocuk ) sorular sormaya basladi ne okuyosun nerde calisiyosun hangi sinif. Ve ben nezaman gitsem kardesi hemen ön tarafa gelir.

Bugun kuzenimle gittik ve kardesi yine ön tarafa geldi odemeyi abisinin yaninda yaptim. Abisi iste dun cuzdanimi kaybetmistim buldunmu dedi. Bende evet evdeydi dedim. Iste kardeside hmm cuzdan dedi. Sonrasinda abisi ste gulerek yani biraz abartili geldi bana kardesi saygiliydi. Yuksek seslen gulmedi. Ben ondan oncesinde ise abisine dedim hangi kahveyi bana oneriyorsunuz. Oda iste bunu al dedi. Bende yok bu hos degil dedim. Kardesine bakti ve guldu iste oldumu bu dedi. Bende pardon yanlis yada Ayip birsey mi dedim diye sordum. Oda gulerek yok dedi. Ama inaninki gulmesi hosuma giti sanko adeta dalga geciyor gibi.
Kardesi dedigim Gibi tavri iydi sadece gulumsuyordu.
Iste abisi diyor sen cuzdani iste aklin basinda degil ilerde meslegini nasil yapcan gibi seyler soyledi yine gulerek. Bende neyse deyip iste ciktim. Sonrasinda 1 saat sonra gitim. Ve kardesine soyledim. Dedimki yapilan sakalar hosuma gitmiyor kac defadir geliyorum herdefasinda soru ustune soru. Ben sizleri tanimiyorum sizlerde beni tanimiyorsunuz. Ne bu samimiyetlik. Tamam ona soylerim dedi. Bende iy edersin dedim. Aynen soyledigimi soyle dedim. Oda iste anlayisli bir sekilde tmm dedi zorunada giti yuzunden beliydi.

Canim cok skn morelim cok bozuldu. Cokmu abartim diye dusunuyorum. Birde kardesini ciden begeniyordum ama abisinin yuzunden bu tavri sergiledim.

Siz ne dusunuyorsunuz bu durum hakinda. Birde sizce abisi kendisi icinmi kiz ariyor yoksa kardesi icinmi..?

Dua ile
Selametle kalin arkadaslar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bebekhlh.jpg

Aleykum selam..
ruyaniz cikti iste...dfrt..cddvb..
Bosverin Kafaniza takmayin...bence bu olayin uzerinede fazla gitmeyin...
Birakin Kader kendi hukmunu icraa etsin.. kendi kendinizi cikmaz sokaklara sokmamak icin onlardan O marketten uzak durun...
biliyorum kadfanizda bir cok soru var ve siz cevaplari ariyorsunuz...ama herseyin bir vakti zamani var...
hic bir sorunun cevabini zamana gelmeden bulamazsiniz..
caninizi SIKMAYin...Sabredin ve olgunlasmaya bakin.
kafaniza herseyi TAKMAYIn..ohh ben hersey,herkesi kafama taksaydim xxzzl..dfgtnsırıtık.:,
TAKIDAN takunyalarim olur evde kalirdim...
...ilginç::.
hiçbişeyi kafanıza takmayın önce sağlık ve guzelik..
https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/28190-ruyada-begendigin-kisiyi-gormek.html

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum ablacim

Cevabiniz icin tesekur ederim. Haklisiniz rüyam gercektende cikti.
Ben onun kardesini gercekten cok begeniyodum sadece ona uzuldum. Birdaha gitmem zaten..

Buda kaderde olan birseydir demi ablacim ? ..

Üst Alt