Moderatörlüğün hayırlı olsun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
tebrikler.jpg

Deruni kardesim,moderatörlüğün hayırlı olsun Hizmet ve samimiyettinizden eminim..
Sizin gibi,tahsilli, kültürlü,samimi bir kardesimizi moderatör olarak görmek cok güzel.
Basarili olmani dilerim ve hayirlisi ile daha bir cok sorumluluk isteyen mevkilerde yer alirsin...insallah.
Yeşil de size cook yakışmış !!Allah nazardan korusun..yakinda da beyazlari da giymek nasip olur...utngc..
Tebrikler
Deruni kardesim dun dedigim gibi;yeterki insan da vefa, sadakat,azim hizmet Aşki ve Muhabbet burada bulunmamizin bir gayesi olsun..
mesela benim en cok sevdigim burada yazan kardesleriminen iyi yönlerini ortaya çıkarip onlari aktif edebilmek.. bir iyilige ve guzelige vesile olabilmektir...
sürekli olarak hayır işleyen hayır işleten hayra vesile olan iyiliğe ve güzelliğe aracılık eden bir insan olabilmek...
her yerde fitne,fesadlik şeytan at koştururken..
Din kardeslerimize ;

"Asra yemin ederimki insan gerçekten ziyan içindedir.Bundan ancak iman edip iyi ameller işleyenlerbirbirlerine hakkı tavsiye edenler
ve sabrı tavsiye edenler müstesnadır." ayetlerini hatirlatabilmek...iste bunun icin islamiforumlar.net ailesinde variz!!

"Sizin en hayırlınızinsanlara en faydalı olanınızdır."
Hadis-i Şerif

Misafirsin bu hanede ey gönül, umduğunla değil bulduğunla gül, hane sahibi ne derse o olur, ne kimseye sitem eyle, ne de üzül….
İstiyorsan HAKKA varmayı, meslek edin gönül almayı, bırak saraylarda mermer olmayı,
toprak ol bağrında güller yetişsin..

acilangul1

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum Gonul sizim hocam,
acilangul1acilangul1acilangul1

Cok tesekkur ederim, Allah (c.c) razi olsun...Bana cesaret verdiniz...yoksa basvuramazdim.
Gercekten de bu kadar erken degerlendirilecegini tahmin etmemistim, su an saskinim...utngc..

Daha Ekrem hocam beni gozlem altina alacakti...degerlendirecekti...sırıtık.:,

Bir gecede yesile dondum çokk kommikk
Guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim...Allah (c.c) razi olsun...utngc..

InsAllah hayirlara vesile olur ve biraz olsun faydam dokunur...

Üst Alt