• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Lutfen artik bu sorumu cevaplayın

HMB3

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bu msji size daha önce yazmıştım ama cevaplamadınız ben her siteye girmek istemedim güvendiğim site burası ama sizde cevap vermiyorsunuz yine de tekrar yazmak istiyorum ben dedemi rüyamda bembeyaz bir elbiseyle gördüm önce dedemi fark etmedim benbeyaz bir ışık gördükten sonra dedem olduğunu fark ettim o beyaz ışık içinden dedemi görünce çok şükür dedem hacca gitmiş dedim ama dedem hiçbirşey demedi sonra ayağı kalktı bembeyaz bir elbise giymiş uzun ayaklarına kadar uzundu sonra başka bir adam dedeme amca sen kaç defa hacca gittin dedi dedem o konuda ne söylediğini hatırlamıyorum sonra birden dedem ayağını tutup ayağım ağrıyor diyip oturdu ve ağlamaya başladı bu rüyayı lütfen yorumlayın lütfen ya

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Güzel kardeşim, belki sen cevap istemekte haklı olabilirsin ama kimse cevap yazmıyorsa ne yapabiliriz? İnsanlara zorla cevap yazdıramayız değil mi! Yani burası bir forum olduğu için burada yapılan herşey gönüllü olarak yapılıyor. Maaşlı işçimiz olsa haklısın, senden bir karşılık alınmış olsa veya bir söz verilmiş olsa yine haklısın da böyle birşey de yok!

Aslında bu konuyla ilgili açıklama var ama sen okumadın herhalde! Buradan okuyabilirsin: https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/39809-ruya-yorumu-isteyenler-dikkat.html

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Nehir gibidir insan,sadece yüzeysel bilinir; Derinliklerinde ne saklar,ne fırtınalar kopar söylemez; Sadece sessizce akar ve gider ..

Hayırdır inşhallah Allahu Alem dedeniz salih , imanli ve cennet ehli ....

"birden dedem ayağını tutup ayağım ağrıyor diyip oturdu ve ağlamaya başladı"
Değişik ve pek beğenmediğiniz bazı ortamlara girebilirsiniz. Dayanma gücünüzü zorlayan bazı konular olabilir
Yada herhangi yola yolculuga yada yeni bir başlangıç yapmaya niyetiniz var Allahu alem sizin icin bu yolculugu, gitmeniz sizin icin hayırlı olmayabilir...

Niyeti hâlis olunca kişinin, Hayrolur âkibeti her işinin.

Rabbim senden uzaklaştığımı görürsen, güzel bir dönüşle beni yine sana döndür..Rabbimm çok şükür ki bizi bize bırakmıyorsun ..

Her insanın bir tek gerçek işi vardır:Kendine giden yolu bulmak..

Herkesin; bir umudu vardır..Bir savaşı, bir kaybedişi, bir acısı, bir yalnızlığı, bir hüznü, bir derdi Çünkü;herkesin bir gideni vardır içinden bir türlü uğurlayamadığı.

Üst Alt