kuranı kerimi para karşılığı okumak caiz midir ?

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Her şeyin hayırlısı . üzülmedim desem yalan olur.aslında bir önerim var burası mahşer herkes özündeki hakikatı yaşar .

Benim önerim bir kişinin siteden çıkarılmasına karar verirseniz kesin olarak. 3 gün onunla sadece benim yazışmama izin verin .

Eğer onu saygı ve sevgiye ikna edemezsem onu aramızdan o zaman kılınan cezayı uygularsınız sanırım bu kadarcık bir görevi halkardeşiniz olarak isteme hakkım var. Haklarınızı helal edin gerçekten çok üzgünüm aeo.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum mubarek bugun cuma yuregimde huzun kan aglarken..yazinizi okudum..
ben de olanlardan vicdani olarak üzülmedim degil.. cunku Allah kattinda her zerre haal davranis soz ve yazdiklarimizdan sorulacagimizi bilmiyormuyum saniyorsun abdullah..

evet burası mahşer herkes özündeki hakikatı yaşar ..ve yaşiyor..
bu kardesimiz eger bana hakaret etmis olsa idi Eyvallah.. ama bu kardesimiz Allah-in selamindan tutun Kuran da ayet, ve hadisler ile kesin kes olan Kur`ani bir ticaret araci yapmanin.. para ile okunmanin caiz oldugunu ayetlerii inkar ettigine bunlara inanmadigini yazdiginda O sabah namazini nasil kildigimi nasil
üzüldügümu Allah sahidim..
yana, yakila bu hic tanimadigim zalimhan Din kardesim icin Dua ettigimi dualarin sahibi biliyor anca..
Eyy rabbim bu kardesime hidayet ver madde ile mana arasindaki gaflet perdesini kaldir Allah sevgisini ve Rizasini yine Sevgi ile anlamasini nasip et diye..
Onu da dualarima ekledigimi hic kimse bilmiyor...

mubarek, mesele o kisiyi saygı ve sevgiye ikna etmek degil..
Allah-in ayetlerini inkar etmesini onlemek..
ilim, irfan edep ogreterek vesile olarak HAKKI ogrenmesine
HAKK KAPISINA gidebilmesi icin ona yardimci olmaya calismaliyiz..
evet onu buradan uzaklastirarak bunu yapamiyacagimizi da biliyorum.. O yuzden onu burdan ugurlarken
Hayy dan gelen HUU gider diye yazmis ve Onu Rabbime havale etmistim..Eyy rabbim bzim elimizden fazlasi gelmedi Onu sana havale ediyorum diye ardindan dua etmistim..
Mubarek isteginizin yerine getirilmesi icin Baskana rica ederim.. bizim icin ins. makuldur..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...Kalpleri birbirine Isitan muhabet nur sevgi yerlestiren Rabbim dir..
Baskanim da munasip gorurse ben, Bedir Muhamed Ali agbimizin Formumuzun
fahri Gönül Doktoru unvani ile bu konuda sittemizde hizmet görevi verilmesini rica edecegim..

Üst Alt