Kumar şeytan işidir

yanlızadam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
kumar şeytan sanatısır kumar şeytan işidir kumar şeytandandır
Selamun aleykum herkese arkadaşlar lütfen beni hor gormeyin, ben 37 yaşında 3 çoçuk babasıyım. Evet malesef ben bütün hayatımı servetimi şeytan işi kumarda kaybettim, şu andada bankalara yüklü miktarda borcum var. Çoçuklarımın rızkını kumar masasında bıraktığım için onlardan utanıyor ve vicdan azabı çekiyorum, çok ama çok pişmanım, dayanacak gücüm yok, ayaklarım artık beni taşıyamıyor. ALLAH rızası için bana dua edin, benim buraya bu yazıyı yazmamın sebebi din kardeşlerimin bana dua etmesi ve toplumda derdimi kimseye anlatamadığım içindir. Başka hiç bir beklentim yoktur, hepnizden ALLAH razı olsun.YANLIZADAM

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Öyledir de yaşadığımız topraklarda neredeyse 24 saat kumar oynatılır. İstisnasız!
Haramdır, günahtır, şeytan işi pis ve murdar şeydir kumar ama tamamen de serbesttir!
Akşam bir amcayla konuştum, at yarışında 3 dairesini kaybetmiş. Bir trilyon parayı kumarda kaybetmiş. Dolayısıyla, çare bireylerde değildir çare devlettedir. Devlet ise seyrediyor demiyeceğim teşvik ediyor diyeceğim! Yazık!
Devletin yardımı olmadan başarı elde edilemez!

Üst Alt