Küçük Kız!

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
annecocuk.jpg

Küçük kız annesiyle yürürken birden durdu.Yağmur damlacıklarıyla ıslanan gözlüğünü çıkartarak baktığı şey, babasıyla birlikte giden bir başka kız çocuğuydu.
Bisikletin arka tarafında bir minderin üzarinde oturan kız, düşmemek için babasına sıkı sıkı sarılmış ve soğuktan pembeleşen yanaklarını onun sırtına dayamıştı Adamın ara sıra yana döne söylediği sözler, küçük kızı kıkır kıkır güldürüyordu Kaldırımdaki kız bisikletin arkasından bakarken, annesi durumu farkedip:
"Evdekiler yetmiyormuş gibi gözün halen bisikletlerde"diye çıkıştı " Ama eğer beğendiysen baban ondan da alır"
Küçük kız yumuşak bir sesle:
"Bisiklete değil kıza bakmıştım" dedi. Babası o vaziyette bile kendisi ile sohbet ediyorda.
Annesi, küçük kızı hiç duymamış gibiydi Onun kürklerle dolu şapkasını düzeltirken:
" Arkadaşların bu havada okula yürüyerek geliyor Halbuki baban işe gidiyorken de olsa, bir kaç dakikasını ayırıyor seni arabasıyla getiriyor"
bisisklet.jpg

Kızın gözü yine bisikletteydi Kadın, alaycı bir tavırla:
"İstersen baban da seni bisikletle getirsin" diye devam etti "Nede güzel yakışır değil mi?"
Küçük kız inci taneleri gibi süzülen gözyaşlarını annesinden saklamaya çalışırken:
"Çok isterdim" diye cevap verdi "Belkide böylelikle babama sıkı sıkı sarılırdım!
ZAMAN OKADAR HIZLI GEÇİYOR Kİ; Yavrularımızı öpüp koklayalım inşAllah, sıkıca sarılalım onlara, ihmal etmeyelim onları.
Onlar ki birer melek, tek istekleri sevgi ve şefkat.

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
ihmal etmeyelim çocuklarımızı,Onlar ki birer melek, tek istekleri sevgi ve şefkat.

Allah razı olsun kardeşim

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ecmain olsun kardeşlerim.
yorumlarınız için Teşekkür Ederim

Üst Alt