• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

kollarında siğil görmek

A

ahretlik

Kayıtsız
Misafir
es selamünaleyküm ve rahmetullah sevgili gönül sızım seher vakti gördüğüm rüyamda sağ kolumun üzerinde siğiller vardı bu siğilleri bir arkadaşıma gösteriyordum ama kim oldugunu hatırlamıyorum elimi siğillerin üzerine sürdüm ve sonradan siğilin altında su topladıgını fark ettim su kabarcıgı patladı elimi sürmem ile fakat siğiller yerinde duruyordu patlayan yerden su gibi bir akıntıda gelmedi fakat kabaran yerin kabuğu kalkmıştı ve altı kızarmıştı yorumunuz için şimdiden teşekkür eder bu foruma emeği geçen herkese Allah c.c ' un rızasını dilerim....

Mustafa Tokmakçı 24 , pet shop işletiyorum şanlıurfa evli erkek...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam..Hosgeldiniz kardesim..
Hayirdir insallah..
Rüyada görülen el, kişinin ihsan, kuvvet, itimat ettiği şeyidir. Rüyasında çok güzel eller gören kişinin, mesleki kariyeri artacak ve itibar kazanacaktır.
Sağ el ; rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı, malı ve kendisine bilinen bir şeydir.
Sağ el ; erkek çocuk ve babaya ve dosta ya da arkadaşlık yaptığı kimseleri işaret eder.
Vücutta görülen siğil mala delalet eder. Rüyada siğil çıktığını görmek, işlerinizin
iyi olacağına, malınızın sürekli artacağına işarettir..Insallahu Rahman sadece siz hayata,olumlu..
sevdiklerinize karsi sevgi ve anlayis ile ve hayvanlara merhamet ile YAKLASIN...
Bakin kardesim o eller ve kollariniz sizin Ekmek kapinizin Tokmagi...
siz sakin olup pozitif olursaniz dokundugunuz herseyde ayni duygu ve elektrigi hisseder..
Çünkü siz gergin ve huzursuz olduğunuzda o negatif enerjiyi etrafiniza yayip
etrafinizdakilerde saldirgan ve gergin,ve huysuz oluyorlar..
islerinizin daha da iyi ve kazancli olmasini istiyorsaniz..ilk once kendinizden baslayin..
"su gibi bir akıntıda gelmedi fakat kabaran yerin kabuğu kalkmıştı ve altı kızarmıştı "
her ufak seyde patlamaya hazir bomba gibi gergin olmayin..
Bu hem size hemde sevdiklerinize hem de isinize,kupunuze zarardir...
pet shop işletenler bir ayricaliktir..
Hayvanlar cocuk gibidir.. sevilip sevilmediklerini hissederler...
onlar ile bag kurmak gerekli desem bir cogunuz guler.. ama dogruyu soyluyorum..

Allah’ın affının dışında tuttuğu insan hakkı hayvan hakkı.
İnsanla helalleşmek mümkündür. Ama hayvanla helalleşmek mümkün değildir..
Unutmayin Bunu..Selametle..Hayra kalin..

A

ahretlik

Kayıtsız
Misafir
teşekkür

ESSELAMÜN ALEYKÜM VE RAHMETULLAH ALLAH SENDEN RAZI OLSUN GÖNÜL SIZIM KALBİMİ RAHATLATTIN AYDINLATTIN SENDE AYDINLIK İÇİNDE OLASIN İNŞALLAH
Hayvanlar Allah (c.c.) dilsiz kullarıdır onu bilir ona göre hareket ederiz ve her yanlışımızdan da cenabı hakka sığınırız

Üst Alt