Keser döner, sap döner.Gün gelir, hesap döner

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm.

Bazen düşünüyorum kendi kendime gereğinden fazlamı iyimseriz diye.Hissediyordum,biliyordum ben eskiden her günah işlediğimde, şeytan hakır hakır gülüp alay ederdi.

Nedense bugünde boş zamanımda biraz düşünürken aklıma bir anda biraz komikde olsa neden şimdi ben eskiden beni günaha soktuğu için alay eden şeytana şimdi onun oyunlarından kurtulduğum için şimdide ben onla alay etmiyorum geçti:D

Yaklaşık 6 saattirde belli aralıklarda aklıma geldikce sigarayı vs. bıraktığım için beni bugünde yeniden başlatamadığı için alay ediyorum.Eğer sizdede böyle bir durum mevcutsa ısrarla öneriyorum.İnanılmaz motive ediyor:DSanki ben böyle dedikce o çatlıyomuş gibi hissediyorum.Gerçekten bak deneyin anlıcaksınızçook kommiik.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ohoooo sen nediyorsun hacı, sen başlatmadığı için alay ediyorsun,
oda birşeymi; ben de bıraktıramadığı için hergün alay ediyorum,
bazen kızıpta geliyor bana neler vaad ediyor neler bigörceksin varya, yok öksürükten kurtulacakmışım, yok eski sağlığıma kavuşacakmışım, yok rahat nefes alacakmışım neler neler yaa
ama kaçın kurasıyız ben inanırmıyım ona adı üstünde iblisçook kommiik

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ohoooo sen nediyorsun hacı, sen başlatmadığı için alay ediyorsun,
oda birşeymi; ben de bıraktıramadığı için hergün alay ediyorum,
bazen kızıpta geliyor bana neler vaad ediyor neler bigörceksin varya, yok öksürükten kurtulacakmışım, yok eski sağlığıma kavuşacakmışım, yok rahat nefes alacakmışım neler neler yaa
ama kaçın kurasıyız ben inanırmıyım ona adı üstünde iblisçook kommiik

Hocam kusura bakmayın ama o yaşta halen neden içiyorsunuz yada şöyle söyliyeyim neden sizi içmesine müsade ediyorsunuzçook kommiik

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hocam kusura bakmayın ama o yaşta halen neden içiyorsunuz yada şöyle söyliyeyim neden sizi içmesine müsade ediyorsunuzçook kommiik
Varsın içebildiği kadar içsin bekardeşim, bitince bakalım ne içecek,
işin aslına bakarsan ben sadece onunla kaldığıma şükrediyorum, birde benim içyüzümü bilsen bana hakverirsin ama bütün bunlara rağmen gördüğün gibi yinede neşemden birşey kaybetmiyorum,
Çünkü inanıyorumki büyük allahım birgün banada yardım edecek beni bu sıkıntılardan kurtaracaktır inş.

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Varsın içebildiği kadar içsin bekardeşim, bitince bakalım ne içecek,
işin aslına bakarsan ben sadece onunla kaldığıma şükrediyorum, birde benim içyüzümü bilsen bana hakverirsin ama bütün bunlara rağmen gördüğün gibi yinede neşemden birşey kaybetmiyorum,
Çünkü inanıyorumki büyük allahım birgün banada yardım edecek beni bu sıkıntılardan kurtaracaktır inş.

Rabbim daima sizinle olsun.İnş sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

Üst Alt