• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Kararsızlık ve çaresizlik içindeyim

guldiken

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kararsızlık ve çaresizlik içindeyim...
Selamun aleykum hocam, ben yardim ve destek istiyorum. Kararsizlik, caresizlik ne yapmam gerek. 9 aylik hamileyim 4 yasinda da bir kizim var Allah bagislarsa inşallah. Kocam farkli bir memlekette is kurdu ve sezonluk borclar girtlaga geldi. Dogum icin tekrar istanbula geldim annemin yanina. Esim diyor ki simdi 5 ay donemde annemde kalcakmisiz caliscakmis sonra yine sezonluk işe. Bu arada benim kizimin psikolojisi bozuldu, okula gitmesi gerekiyor Bir orada bir burada nasil olacak. Evimiz kurulu memlekette ama is yok, calissam kucagimda bebek kalacak yer, annem veya kaynanam onlar da cok kalabalik esim de laftan anlamiyor ne yapacagimi bilmiyorum artık. İstanbula tekrar tasinsam daha cok borclanıcaz, annemde mi yoksa kaynanamda mi kalicaz. Bu arada cevreden gelen laflar inciticek beni, yapamadilar anasina sigindilar falan filan cok yoruldum artik dusunmekten.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, hayat bir imtihandan ibarettir. Hayatın sadece bir bölüm veya bölümleri değil tamamı imtihandır. Ancak bu imtihan zaman zaman zorlaşır. İşte bu zor dönemlerde yapabileceğimiz tek bir şey var! Namaz ve sabır ile Allah c.c den yardım istemek O'na sığınmak.

Üst Alt