• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihareye yatanlar yorum

Y

Yabanci26

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum, oncelikle hayirli gunler istihare namazini ilk defa hayatimda kildim ve bunun sonucunda da iki ruya gordum. Bilgi alabilirmiyim sizlerden.
Şu sekilde; ilk olarak denildigi gibi gusul abdesti alip gece yatmadan once karanlikta istihare namazi kilip duasini ettikten sonra birkac salavat ve fatiha ile ihlas surelerini okudum (10 ar ve 11er kez)

Daha sonra istedigim, dileklerim sunlardi; 5 aydir issizim, borclarim var ve hayirli bi is sahibi olabilirmiyim, yada olacakmiyim gibisinden bi istegim olmustu. Girdigim islerden istemeyerek de olsa bi sekilde geri cikiyordum. Borclarim var surekli bi sıkıntı icindeydim. İkinci istegimde gorusup konustugum birisi var ve ailelerimiz tanisti ama islerimi yoluna koyamadigim icin istemeye gidemedik bi turlu. O kisi hakkimda hayirlimi diye istekte bulunmustum istiharede ve uykuya daldim.

İlk ruyamda bir kisi elinde iki tane bayrak gibiydi utulu gibi bembeyaz seker cuvalini, ardindan da bir tane un cuvalini bosaltip bana gosteriyordu. Cuvallar dumduz ve havada bana salliyordu. Bu ruyadan sonra da bi ruya daha gordum; Onda da kendi sehirimizde arabalar uzerinde kimsenin tamirini yapamadigi bi parcayi ben tamir ediyorum ve ilk olarak komsumuzdan basliyorum, cok kolay bi tamir ama kimse yapamiyor. Parca tamirinden 160 tl aliyorum ve daha sonra komsumun oglu cok pahali yapmissin diyor bana. Ben de 60 tl geri iade ediyorum. Sonra butun sehir beni tamirden dolayi tanimis oluyor. Ve uyaniyorum, bu sekilde iki ruyam olmustur. İnsallah hayirlidir diyorum, yorum yapacaklara simdiden tesekkur ediyorum, Allaha emanet olun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
@Yabanci26
İlk ruyanın tabiri
Dolu çuvalı boşaltmak bereketsizliktir ama bir işe girişerek iyi işler yapabilirsin.
İkinci ruyanın tabiri
Ailevi guzellik. Yani şu şekilde; ailen ve sen guzel yaşayacaksın. İş konusunda iyi yerlere geleceksin.
Tabirine bakarsak hayırlı olabilir diye duşunuyorum..

sdanr

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba ben dun istihareye yattım, sevdigim kişi hayırlı mı yoksa hayırsız mı diye! Karanlık bir odadaydım kardeslerimle beraber parfum yapıyordum, çok güzel bir parfum kokuyordu. Sonra elimde telefon vardı benım, telefonun işigini açmak istiyordum aydınlansın diye, cok az işik verıyordu telefon. Sonra uyandım, korkuyodum tekrar uyudum. Çarşıdaydım sıyah beyaz cok guzel coraplar goruyordum, almak istiyordum. Sonra pek ıyı hatırlamıyorum ama guzel bir yerdeydim, o cocugun annesini goruyordum, kızının sıyah hırkasını gıyıyordum dıye kızıyordu bana. Daha sonra o kısıyı goruyordum hakkımda guzel seyler soyluyordu, savunuyordu beni, ben de guluyordum. Sabah uyandıgımda ise mutluydum, heyecanlıydım. Bunu yorumlarmisiniz tesekkurler şimdiden.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
@sdanr
1-Hayırsızlıklar olacak. Parfüm sıkmak, hayırdır. Önüne bir kısmet çıkacak. Hayırlı hayat süreceksin.
2-Güzel çorap hayra işarettir. Böyle bakarsak, sevdiğin kişi hayırlıdır diyebiliriz..

D

Devaa

Kayıtsız
Misafir
Selamin aleykum. Ben dün sabah namazimi kildiktan sonra biraz kuran okuyup istihare namazimi kildim, birinin iyi olup olmadigini anlayabilmek icin dua etmistim sonra biraz daha uyudum belki ruya icinde ruya gordum ruyamda gozlerimi kapattigimda buğulardan net bir fotograf olustu ahsap bir ev evin catisinda biraz kar, yesil bahcesi vardi. Sonra gozumu aciyordum kayboluyordu tekrar kapatiyordum evin yan tarafindaki yol olusuyordu, tekrar acip kapattigimda ise ahsaptan motorsiklet oldugunu gordum. Bundan sonra birkac tane iyi, birkac kotu ruya gordum anlayamadim istiharem olumlu mu olumsuz mu.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamin aleykum. Ben dün sabah namazimi kildiktan sonra biraz kuran okuyup istihare namazimi kildim, birinin iyi olup olmadigini anlayabilmek icin dua etmistim sonra biraz daha uyudum belki ruya icinde ruya gordum ruyamda gozlerimi kapattigimda buğulardan net bir fotograf olustu ahsap bir ev evin catisinda biraz kar, yesil bahcesi vardi. Sonra gozumu aciyordum kayboluyordu tekrar kapatiyordum evin yan tarafindaki yol olusuyordu, tekrar acip kapattigimda ise ahsaptan motorsiklet oldugunu gordum. Bundan sonra birkac tane iyi, birkac kotu ruya gordum anlayamadim istiharem olumlu mu olumsuz mu.
Ruyanın tabiri şudur kardeşim,
Ruyada ahşap görmek hayra, buğu görmek hayra, İstihare ruyasında yeşil görmek hayra, yeşil bir bahçe görmekte hayra, yolda hayra işarettir.
Yani kişi kötu bir insan değildir, ama sonrasında
"Bundan sonra biraz iyi biraz kötu ruya gördum" diye yazmışsın,
Onları hatırlıyormusun? Hatırlıyorsan anlata bilirmisin?

sdanr

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba ben size ilk ruyami anlatmistim, istihareye yatiyordum 7 gun devam edin demistiniz.
2.gunu ruya gordum ama birsey hatirlamiyordum o an uyandim ama kotu bisey hissetmiyordum tekrar uyudum, bir ruya gordum ruyamda kiz kardesime gordugum ruyayi anlatiyordum, unutmayayim diye beyaz kagida yazmasini istiyordum. Sonra beyaz cuval icinde patates gordum sabah uyanirken iyiydim

3.gunu, Beyaz telefon goruyordum ama o kisinin sevgilisi var suan o beyaz telefon o kizin elindeydi beyaz bi mekandaydim beyaz masa ortusu goruyodum beyaz zeminler goruyordum

4.gunu Ablam beni cagiriyordu yuzunde acik tonlarda makyaj vardi, beni yanina cagiriyordu o cocuktan uzak durmam gerektigini soyluyordu bana ruyamda, babamin bana kizdigini soyluyodu ablam, babam demis ki seda hep o cocugu ariyor benimle ilgilenmiyor, zaten babam ruyasinda o cocugun kafami makasla kestigini soylemis ablama ben cok korkuyordum ruyamdan uyandim o an.
Ruyamin 5.gunu, Kiz kardesimle yerde cok pis bezler topluyorduk bu bezler beyazdi ama pistiler.

Lutfen ruyalarim ne anlama geliyor yorumlarmisiniz bildigim kadariyla eger hayirli degilse senin icin, istihareden sonra o niyetten soguyomussun bende oyle birsey de olmadi anlamadim bir turlu yardimci olur musunuz?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba ben size ilk ruyami anlatmistim, istihareye yatiyordum 7 gun devam edin demistiniz.
2.gunu ruya gordum ama birsey hatirlamiyordum o an uyandim ama kotu bisey hissetmiyordum tekrar uyudum, bir ruya gordum ruyamda kiz kardesime gordugum ruyayi anlatiyordum, unutmayayim diye beyaz kagida yazmasini istiyordum. Sonra beyaz cuval icinde patates gordum sabah uyanirken iyiydim

3.gunu, Beyaz telefon goruyordum ama o kisinin sevgilisi var suan o beyaz telefon o kizin elindeydi beyaz bi mekandaydim beyaz masa ortusu goruyodum beyaz zeminler goruyordum

4.gunu Ablam beni cagiriyordu yuzunde acik tonlarda makyaj vardi, beni yanina cagiriyordu o cocuktan uzak durmam gerektigini soyluyordu bana ruyamda, babamin bana kizdigini soyluyodu ablam, babam demis ki seda hep o cocugu ariyor benimle ilgilenmiyor, zaten babam ruyasinda o cocugun kafami makasla kestigini soylemis ablama ben cok korkuyordum ruyamdan uyandim o an.
Ruyamin 5.gunu, Kiz kardesimle yerde cok pis bezler topluyorduk bu bezler beyazdi ama pistiler.

Lutfen ruyalarim ne anlama geliyor yorumlarmisiniz bildigim kadariyla eger hayirli degilse senin icin, istihareden sonra o niyetten soguyomussun bende oyle birsey de olmadi anlamadim bir turlu yardimci olur musunuz?
İşlerimden dolayı, kusura bakmayın geç gele bildim.
2.Çuvalı dolu görmek iyidir.
3.Beyaz telefon hayra işarettir.
4.Ruya hayır değil.
5.Çok kötu gunlere işarettir.

Ruyanın 2-si hayır 2-si değil. Bunun sebebi var, şu ki, istihare ruyasında bazen böyle şeyler yaşanabilir.
1 Kez kez daha İstihareye yatın, son kez. Bunu bana anlatın.

Son düzenleme:

sdanr

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Tamam en kisa zamanda yatacam tekrar ama 1 defami olsun bu

Sorumluluksahibi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayır olsun. Tam sırasını hatırlamıyorum ama sevdiğim çocuğun ceketinin üzerine yatıyordum krem-beyaz gibi. Gelip alıyor demek sendin diyor ceket kırışmış buruşmuş ben yatınca. Alıyor ceketini. Sonra dalgalı bi deniz gördüm. Daha sonra bi evin içinde teyzemler falan var ben teyzemle kavga ettim, yüzümü yıkadım bi odada yatıyor sevdiğim insan. Beyaz yorgan var üstünde, horuldamasını duydum sessiz ol uyanır diyorum, anlamadım ama bi odada. Ben bir de ten çorap giyiyordum.
En son Yine sevdiğim çocuk ve bunun yanında bi grup insan var. Sevdiğim beyaz gömlek giymiş ve yanındaki kız sevgilisi olan Siyah etek kırmızı gömlek giymiş. Rüyadan sonra da iç sıkıntılı uyanmadım.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Hayır olsun. Tam sırasını hatırlamıyorum ama sevdiğim çocuğun ceketinin üzerine yatıyordum krem-beyaz gibi. Gelip alıyor demek sendin diyor ceket kırışmış buruşmuş ben yatınca. Alıyor ceketini. Sonra dalgalı bi deniz gördüm. Daha sonra bi evin içinde teyzemler falan var ben teyzemle kavga ettim, yüzümü yıkadım bi odada yatıyor sevdiğim insan. Beyaz yorgan var üstünde, horuldamasını duydum sessiz ol uyanır diyorum, anlamadım ama bi odada. Ben bir de ten çorap giyiyordum.
En son Yine sevdiğim çocuk ve bunun yanında bi grup insan var. Sevdiğim beyaz gömlek giymiş ve yanındaki kız sevgilisi olan Siyah etek kırmızı gömlek giymiş. Rüyadan sonra da iç sıkıntılı uyanmadım.
Sevgili kardeşim ruyanın tabiri şöyledir,
Ceket
Hayra işaret eder.
Sevdiğin Çocuk Guzel gunlere işaret eder.
Dalgalı Deniz Çok sıkıntılı gunler çekecek sonra amacına kavuşacaksın.
Teyze ile Kavga Evde tat kaçacak, huzursuzluk yaşanacak, bereket gidecektir.
Sevdiğin İnsanın Uyuması Kardeşim, dediğim olmaz İnşallah, ailenizde çok sevdiğin bir kişi ölecek. ama inşallah huzur bulacaksın. Çevrende kötu kişiler var.
Horlama sırdır.
Ten rengi çorap sıkıntı, iş iflası, çevrendeki kötu kişiler gidecek.
Sevdiğin insanın başkası ile olması ----- Sevdiğine Kavuşamayacaksın.
-
Kardeşim, sen İstihareye mi yattın, eğer İstihare ise neye niyetlendinde yattın?

Üst Alt