• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstiharede mavi beyaz görmek

Rapunzel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm hayırlı Ramazanlar hocam. Kararsız kaldığım bir türlü karar veremediğim bir konu hakkında istihare namazı kıldım, ilk yaptığında pek birsey göremedim sadece hatırladığım beyaz kapalı bir kapı idi. Kararsızligimin ve ne yapacağımı bilememenin verdiği durum ile dün akşam tekrar istihareye yattım. Rüyam çok karmaşıktı ama tek hatırladığım buz mavisi bir yün kazaktı. İşin içinden çikamadim hocam bana zamanında yanlış yapan bir kişi şuan tekrar hayatıma girmek istiyor ve bu kişi benim için hayırlı mı hayırsız mı rüyalarım ne anlama geliyor cevap verirseniz çok memnun olurum, şimdiden Allah razı olsun hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam Size de hayırlı Ramazanlar ,rüyaniz hayr Olsun.
"beyaz kapalı bir kapı idi"
Rüyada kapı görmek gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir.
Kapının beyaz olması karşınıza çıkacak fırsatların hayırlı olduğunu göstermektedir...

ama kapalı bir kapı idi....
şuan tekrar hayatına girmemesi sizin için daha hayırlı..
Eğer ruhsal, duygusal kalben onu hayatınıza tekrar almaya hazır değilseniz ve onu geri alırsanız psikolojiniz daha da fazla yıpranabilir..

Rüyada kazak görmek;
rüyayı gören kişinin iç dünyası, hakkında ip uçları verir.
Size zamanında yanlış yapan bu kişi değişti mi olgun insan oldu mu...?

Rapunzel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bilgileriniz ve yorumlariniz için sonsuz teşekkürler Allah razı olsun her daim hakkımızda hayırlısı olsun inşaAllah..

Üst Alt