• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyasında boya yapmak

• Konuyu başlatan Selim...1234
  • Başlangıç tarihi
S

Selim...1234

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm hocam, istihare rüyasında boya yapmak ne anlama gelir? Ben hayırlı bir iş için evlilik niyeti olduğum bir kız için istihare namazı kıldım. Namazı kıldığımin gecesi 2 rüya gördüm. İlk rüyamda amcamin evinin duvarını beyaza boyuyordum ancak havanın çok soğuk olmasından dolayı boyadığım yerler don tutuyordu . Diğer rüyamda ise kulağımın kirini almak için kulak temizleyici çubuğu kulağıma sokup temizliyordum ilk seferde biraz kir çıktı ikinci sefer kulağıma sokunca kulağım kanamaya ve kulağımin içinden bir parça gibi birşey çıktı ve kanamaya devam etti. Tabir eder misiniz inşaAllah hocam...

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
İstihare Rüyasında Boya Yapmak Anlamı
Rüyan Hayır Değildir Kardeşim

Çevrenizde dost dediğiniz bir kimseden sakının, o sizin dostunuz değil, her fırsatta size yalan söyleyen birisidir bu. En sonunda öyle bir yalan söyleye bilir ki, bu kötü sonuçlara sebep olsun. Onun söylediği bu yalana inana bilirsiniz, ve bu yalan asla aklınızdan çıkmayabilir, hatta kendinizi suçlu bile hissedebilirsiniz. Kötü günler sizi bekliyor.
-
Rüyayı hayıra yormak için ne gerekir?
Beden değil, kafayı sağa çevirip 3 kez yalandan, tükürmek gerekiyor sonra O vaziyette Rabbe sığınıp, kafanızı sola çevirmelisiniz.

Üst Alt