• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyası rüya tabirleri

Gizemcav

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare namazi dilegim sevdigim kisinin hayirli olup olmamasiydi, ruyamda sevdigim kiainin kizkardesiyle uzun bi yolda yuruyoruz etrafta yesillik otlar vardi, kiz kardesinin elinde de beyaz bir tabela ve uzerinde de yesil yazilar vardi yesil tabela bu diyordu, biz yurudukten sonra beni seven baska birinin yolda arkamizda yurudugunu gordum onun uzerinde de gri bi tshirt vardi. İkinci gun ruyamda hicbirsey gormedim, ucuncu gun de kasa kasa renk renk cicekler gordum dorduncu gun yine hicbirsey gormedim. Nasil yorumlamaliyim bunu.

byzftmozgvn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare

Merhabalar, ben teyzeme benim için istihareye yatmasını istedim 5 yıllık ciddi düşündüğümüz sevgilimin benim için hayırlı mı hayırsız mı olduğunu görmesi için. O da ertesi sabah beyaz gömlek giymiş ve benim yanıma gelip oturmuş bir şekilde gördü. Bunun anlamı sizce nedir? Ben kendim yattığımda komşumuzun bana bir mavi baş örtü açtığını daha sonrasında bir daha yattığımda, elimde tencere ve o tencere ağzına kadar süt doluydu birazını krem rengi bi koltuğa döktüm ve sildim, yanıma onun kuzeni geldi ama üstünde kırmızı bir mayo vardı. Bana bunları açıklarmısınız rica etsem. Teşekkür ederim. Sevgiler :)

emirhan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihareden sonra gördüğüm rüya

Selamün aleyküm, dün gece bir işim için dua edip istihare namazını ve duasını yapıp yattım ardından gördüğüm rüya su şekilde: Tek gözlü bir canlı vardı yaratıkta diyebilirim, siyah pençeleri vardı ilk başta rengi yeşildi, solucan gibiydi. Ardında tüylü, tek gözlü gri bir canlıya dönüştü ve beni kovaladı. Bir kapının ardına kendimi kapattım. Rüyada genel itibari ile heryer griydi bu şekilde istihareden sonra gördüm ama tam anlamı için sizden yardım istiyorum, yorumlarınız için teşekkürler.

Sultan ayduğan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası

Birinci gün; kahverengi karton kutunun içinde siyah ve beyaz ip var bu ipler birbirine bağlı beyaz olan kısmından tutup çekiyorum ipi kalın bir ip etraf karanlık olduğum yer aydınlıktı.

İkinci gün; memleketim ordudayım baraj var köyümüzde barajı gören bir yerdeyim. Yanımda tanıdıklarım var ve ben hoşlandığım kişiyle evliymişim, yeşil montum var üzerimde askeri bir ceket. Yanımdaki insanlarda da yeşil var hava akşam üzeri gibi kararmaya yakın. Sonra uyandım geri tekrar uyudum bir masa var ağaç masa sanırım bu hoşlandığım kişi yüzünü görmedim ama o diye hissettim hala evliyim rüyam da siyah pantolon giymiş ve cinsel organına dokunuyorum nedense işte bana nasıl falan diye soruyor bende ayıp falan diyorum öyle uyandım.

Üçüncü gün; tam hatırlamıyorum hatırladığım tek bir şey var gece karanlığı bir merdiven var tepe gibi bir yer burası. Ben kendimi görüyorum ama sanki gölgemi izliyormuşum gibi. Bir elbise var üzerimde etekleri çan gibi uç kısımların da beyaz şerit var dans ediyorum tek başıma. Öyle gördüm sizde bu istihareden ne çıkartmalıyım ? Kafam karıştı anlayamadım bişey.

R

Refikaihayat

Kayıtsız
Misafir
Istihare ruyası

Selamun aleykum.
2 gundur istihare namazına başladım. Ilk yattıgım gece daha cok renk agırlıklı rüya gördügümü hatırlıyorum ama detaya dair hic bir sey hatırlamıyorum. Istihare namazını gönlümde sevdigim kisi benim dunyam ve ahiretim icin hayırlı mı yani beklesem nasibimden uzaklasırmıyım niyeti ile kiĺdim. Gordugum ruyanin bir cok kismini hatirlayamiyorum parca parca aklıma gelen detayları sizlerle paylasıp bilgilerinizden faydalanmayı cok isterim. Ruyamda magaza tarzı bir yerdeydim net hatırladıgım sevdigim adamin yanina gidiyorum uzerimdeki pantalonu ters giydigimi farkediyorum. Yani yan cepler arkadada arka ceplerim on tarafta duracak sekilde bir terslik. Pantalon benim en sevdigim kotlarımdan birisi. Ona kabine gitsem iyi olacak diyorum alaycı bir sekilde bakıp bencede diyor. Kabine gittigimde icerden baktigimda kapının ahsap ve ahsaplarin arasindaki mesafeleri goruyorum yani disardan giyindigimde gorunecekmis gibi. Sonucta kabin gostermiyodur diyip pantalonu duzeltmeye koyuluyorum. O sirada aklimdan o iceriyi gorse buraya gelir bana neler yapar diye geciriyorum. Sonra baktigimda onu goremiyorum gitmis oluyor. Tam pantalonumu cikardigimda babam ve kiz kardesimin aceleci sekilde beni aradiklarini goruyorum. Allahim babam gormez dimi diyorum. Babam bakiyor ama sadece yuzumu gorup gulerek hadi gel diyor. Pantalonu duzeltip cikiyorum bende, sanki bir arabaya yetisecekmisiz gibi aceleci yuruyoruz, telefonumu kaybettigimi farkediyorum. Elimde farkli bir telefon var kendi numarami caldiriyorum ve telefonumu kaldirimin ustunde bordo kilifini goruyorum ters donmus, taniyorum elime aldigimda telefonu. Kardesimle konustugumu hatirliyorum ama icerigini detayini animsayamiyorum. Ben bu ruyadan hayir mi ser mi anlayamadigim icin birde size sormak fikrinizi almak istedim. Yardimci olursaniz duaciniz olacagim. Hayirli gunler.

Dost0066

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm ben sevdiğim için istihare namazı kıldım rüyamda sevdiğim kişinin üzerinde yeşil tişört vardı yanında da tanıdığım bi adam var onun üzeri siyahtı ve siyah bir şapkayla yüzünü kapatıyordu. Anlamı sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim:)

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamünaleyküm ben sevdiğim için istihare namazı kıldım rüyamda sevdiğim kişinin üzerinde yeşil tişört vardı yanında da tanıdığım bi adam var onun üzeri siyahtı ve siyah bir şapkayla yüzünü kapatıyordu. Anlamı sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim:)
Aleykümselam. Yeşil tişört görmek hayırdır, ama siyah şapka hayır değildir.
7 gün art arda istihare namazı kılın 7-ci gün gördüğünüz istihare rüyasının tabiri hak, gerçektir. Onu buraya yazarsınız inşAllah. Selametle :)

Üst Alt