Istihare namazı

O

OSMAN

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleyküm kardeşim benım sevdıgım bi kız arkadaşım var adı ayşe benden istihare namazı kılmamı istedı nasıl yapcam nasıl olcak neler yapmam gerekiyor bana acıklarsanız sevınırım şimdiden allah razı olsun selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam..Allah sizi Sevdiginize Hayirlisi ile ins. kavustursun..cumlemizden kardesim. o konu Formumuzda zaten var buyrun bir okuyun anliyamasaniz.tabiki yardimci olmaya calisiriz..
ama herseyden once sordugunuz istihare ettiginiz konuda Allaha tam teslim ve tevekul etmelisiniz..nefsânî olmamalıdır..
der bu Muhacir!

https://www.islamiforumlar.net/islami-soru-ve-cevaplar/24164-istihare-namazi-nasil-kilinir.html
https://www.islamiforumlar.net/namaz/22746-istihare-namazi-hakkinda-bilgi.html

689esra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare namazı sonrasında

Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim yerde bir seccade var ve etrafında bohcali çeyizler vardı birsürü, sonrasında değişik bir yerdeyim yanimda annemle babam var ben hamileymişim.bulundugum yerin içine kendime yer hazırlıyorum yatak, evin yanından çıkınca masmavi göl gibi bir su var kayalara basarak suya basıyorum eski arkadaşımı görüyorum o da hamileymiş.camasirima bakıyorum hafif kan lekesi var diyorum ben hamileydim bebeğe inşAllah birşey olmamıştır sonra hızla eve girerken arkadaşım bendende kan geldi diyor bende düşürdüm. Eve gidiyorum tuvalete giriyorum, içinde bir bez tuvaletin, kanla karışık. küçük tuvaletim var hissi baya kan geliyor en sonunda bebek arkası dönük vaziyette düşüyor.bebegimi elime aldım minicikti elimin yarışı kadardı çok üzülüyorum .bebeğim derken uyandim .

Esmer cocuk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Isihare namazı

Güvendiğim bir insan benim için istihare namazı kıldı ruyasında beyaz bir araba görmüş daha sonra beyaz arabanın çogaldığını daha sonra ise grimsi bir renge dönüştügunu görmüş arabaların sevdığim kizın benim için hayırlı olup olmadığını anlamak için kılındı namaz hayırlımı hayirsız mı nasibimde varmı yokmu anlamadım yardımcı olurmusunuz Allah rızası için

Üst Alt