• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare namazı rüyası

Knkknkknk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
3 yıldır sürekli ayrılıp barışığım ama bir türlü ondan kopamadığım erkek arkadasimla evliligim hayirli mi hayırsız mı bilemedigim icin 3gun istihare namazı kildim.
1.gün ailemle birlikte hastaneye gidiyorum ailemden biri doktora görünecek bende o sıra gelmişken göz doktoruna gideyim diyorum ama normalde kontrol zamanim değil odaya giriyorum hastane koridorları da doktor odasi da beyaz heryer hiçbir koyu renk yok doktoe gözüme mercek gibi biseyle bakıyor sonra arkasını dönüp yerine gidiyor göz derecemin 0.5 olduğunu söylüyor ama bu normalde göz derecem değil doktora göz derecemin daha yüksek olduğunu söylüyorum hayır göz derecen 0.5 diyor ama göz derecem o değil doktorun yüzünü hiç gormedim ama sanki bi gözlük taktığını gördüm siyah cerceveli odadan bisey demeden cikiyorum ailem noldu diyor bende bu doktor işini bilmiyor falan diyip doktora sövüyorum.
2.gün eskiden oturduğumuz evdeyiz babam beni arayip eski oturduğumuz yerdeki kiz arkadasimin beni aşağıya cagirdigini söylüyor aşağıda beni beklediğini söylüyor tamam diyorum babam sürekli arıyor in seni bekliyor diyor bende sinirleniyorum mutfakta masada oturuyoruz lila bi mutfak takımı var sonra babam yine arayip annenin telefonunu verdim diyor bende benim telefonumu niye vermedin diyorum sonra annemle konusuyorum niye böyle acele ediyor babam diye sonra birisi beni arıyor normalde uzak akrabamiz olan birinin çocuğu sizi ben gezdiricem diyor araba simsiyah lüks bi araba sonrasını hatırlamıyorum.
3.gün hicbir sey görmedim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Merhaba, öncelikle bir konuyu ifade etmek zorundayım. Atalarımızın dediği gibi önce selam sonra kelam! Söze herhangi bir selamlama cümlesiyle başlamamız gerekir.
Gelelim rüyaya, istihare rüyalarını uzun uzun anlatmaya gerek yoktur. İstiharede belirleyici olan hisler ve renklerdir. Rüyada görülen olaylar nesneler veya objeler önem taşımaz. Buna göre rüyanız her ne kadar 7 gün yapılmamış ise de sonuç olarak OLUMSUZ olarak yorumlanır.

Pessimist_King

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ben kendi yorumumu yapayım sadece ilk rüya için , Bu derece mevzusu şöyle yorumlanabilir.Siz aslında erkek arkadaşınızla aynı numara insanlar değilsiniz yani ikiniz ayrı ayrı iyi insanlar olabilirsiniz ama birbirinizle anlaşabilecek insanlar değilsiniz.Ama siz "Hayır benim derecem 0.5 değil" diye ısrar ediyorsunuz yani bir nevi "Hayır , ben onunla anlaşabilirim" diyorsunuz 3 yıldır.E bu da bu rüyada böyle anlatılmak istenmiş olabilir.İçime doğdu bir anda.Allah en hayırlısını nasip etsin İnşAllah ikiniz için de.

Üst Alt