islamiforumlar.net'de rüya yorumu yapılıyor

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm, evet arkadaşlar islamiforumlar.net'de rüya yorumu yapılıyor! Kahinlik veya medyumluk yapılmıyor. Gönül sızım kardeşimiz iyi niyetiyle Allah rızası için sizin ilettiğiniz mesajlara yorum yapıyor. Aynı zamanda islami çizgilerde tebliğ yapmaya ve sizlere pozitif enerji vermeye çalışıyor. Bildiğini paylaşmaya çalışıyor.

Gaipten haber vermiyor, size geleceği söyleme gibi bir misyonu yok. Medyumluk , kahinlik yapmıyor.

Bu nedenle, yapılan yorumlardan sonra, hayır mı olacak, şer mi olacak, iyi mi olacak kötü mü olacak! Üste mi çıkacam altta mı kalacam v.s v.s gibi sorular sormayın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Allah Razı Olsun Başkanım! islamiforumlar.net'de rüya yorumu yapılıyor! Kahinlik veya medyumluk yapılmıyor....
Ben sadece Allah’ın hükm ettiği kadarini ,bildiğimi paylaşmaya çalışıyor,,sadece kabımda olanı sızdırabiliyorum..daha fazlasini ne biliyorum ne de yazmaya vaktim var!!

elimden, kalbimden ,bilgimden ,yeri geldiğince ;Kıssadan Hisse..Hikmetli Menkıbeler anlatiyorum.. ve her kes bu yazdiklarimdan ;kadarınca,kabınca, idraki ve aklinca..
Gönül sızım-in Gönül Çeşme'sinden nasibi kadari ile hissesini aliyorlar...kimisi durup,düşünüyor ..
kimisi de sadece çekip gidiyorlar..
Vermezse Mabud Neylesin!!islamiforumlar.net ailesi...

Başkanım! bu yapılan yorumlardan sonra, hayır mı olacak, şer mi olacak, iyi mi olacak kötü mü olacak! Üste mi çıkacam altta mı kalacam v.s v.s gibi sorular devam ederse ben mecburen rüya yorumlamayi bırakacağım.........

benim de bir hayatım ,Mesleğim,Sorumluluklarım ,yetiştirmek zorunda olduğum küçük çocuğum ,yetimlerim olduğunu biliyorsunuz... eldekiyle yetinmeyi bilmeyler,elindekini de kaybedebilir..

Her şeyin istediğimiz gibi olması mümkün değildir. Elimizdekine razı olmalı, kanaat etmeliyiz.
Daha fazlasını isterken, elimizde hazır olanı kaybetmemeliyiz.
Önce var olan olanakları gereği gibi değerlendirmeliyiz. Hazır olanın değerini bilmeyenler,istifade edemiyenler zaten daha fazlasına ulaşamazlar.
daha fazla detaylı yorum istiyenler bir zahmet kendilerini biraz daha fazla yetiştirmeye çalışsınlar..
Ya HU..selametle hayra kalın...

acilangul1

https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/34293-ben-ruyalari-yorumlamaya-calisiyorum.html

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
(Başkanım! bu yapılan yorumlardan sonra, hayır mı olacak, şer mi olacak, iyi mi olacak kötü mü olacak! Üste mi çıkacam altta mı kalacam v.s v.s gibi sorular devam ederse ben mecburen rüya yorumlamayi bırakacağım.........)

Selamu aleyküm hayırlı geceler cümleden.
Gönül Sızım adminim bir zamanlar benim bir kamyonum vardı, biliyorsunuz kamyonların arkasında da çeşitli yazılar vardır yani kamyon arkası yazıları.
Benim kamyonumun arkasında da DESİNLER yazıyordu. :)
Ne demek istediğimi anladın ;)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Her şeyin istediğimiz gibi olması mümkün değildir. Elimizdekine razı olmalı, kanaat etmeliyiz.
Daha fazlasını isterken, elimizde hazır olanı kaybetmemeliyiz.
Önce var olan olanakları gereği gibi değerlendirmeliyiz. Hazır olanın değerini bilmeyenler,istifade edemiyenler zaten daha fazlasına ulaşamazlar.
daha fazla detaylı yorum istiyenler bir zahmet kendilerini biraz daha fazla yetiştirmeye çalışsınlar..
Ya HU..selametle hayra kalın..

acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
islamiforumlar.net'de rüya yorumu yapılıyor! Kahinlik veya medyumluk yapılmıyor....
Ben sadece Allah’ın hükm ettiği kadarini, bildiğimi paylaşmaya çalışıyor, sadece kabımda olanı sızdırabiliyorum..daha fazlasini ne biliyorum ne de yazmaya vaktim var!!

elimden, kalbimden ,bilgimden ,yeri geldiğince ;Kıssadan Hisse..Hikmetli Menkıbeler anlatiyorum.. ve her kes bu yazdiklarimdan ;kadarınca,kabınca, idraki ve aklinca..
Gönül sızım-in Gönül Çeşme'sinden nasibi kadari ile hissesini aliyorlar...

Size cevap olarak yazdıklarım o anki hislerle yazılıyor..
Şimdi şu an rüyanız yorumlansa belki aynı cümleler bir araya gelmeyebilir.
O nedenle yorumla ilgili gelen ikinci soruları cevaplamıyorum. ...
Elimden geldiği kadar açık ve net bir ifade ile yazmaya çalışıyorum, İlk okuduğunuzda
kalbinize ne geldiyse o halde kalın......

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
islamiforumlar.net'de rüya yorumu yapılıyor! Kahinlik veya medyumluk yapılmıyor. Rüya ile hayata yön vermek yanlıştır. Beklenti içine girilir. Rüya çıkmaz veya geç çıkarsa psikolojiyi olumsuz etkiler.

Gaybı Ancak Allahü Teala Bilir..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah insani şaşırtmasin. Ruya beklentisi hal den uzak etsin. Cok şükür halimize

Üst Alt