Işık Ver Gönlümüze...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Dun gece Orta dogunun garip kucuk yetimi ile konustuktan sonra ne hikmetse bilemedim icimi bir huzun kapladi..
o kucucuk cocuk yuregi ile bana..unuttugum.. asl oz ve oruc ibadetinin aslini yuregi ile anlamami saglamisti..
hakliydi.. kucucuk cennet kokulu yetimim..
ben kim oluyordum ki orucu tutacaktim.. oruc beni nefsimi Rabbimin inayetti ile duzeltecek.. daha guzel daha iyi bir insan olabilmem icin sanki son firsattini sunacakti..
kim bilir bi dahaki seneye kimin omru yetecekti?
kalktim gecenin yuregim gibi karanlik huznu ile ve yildizlarin altinda gurbet...
gariplik diyarinda hickira hickira sekteler ile yuregimi Rabbime acmaya..
cook doluyum.. yaraliyim.. yetimligim ile yetimlerim ile kapina yine ben geldim..
baska gidecek baska kapimda yok ki Rabbim..
Allahim!ramazan orucun rahmet ve bereketinden bizi ve tum din kardeslerimin de lutuflendirilmesini nasip et..
Ellerim ..yuregim..açılsın semaya, yalvarayım yakarayım Mevla ya..
Rabbim katında en büyük amel olan gözyaşlarım ile Sana olan sevgi ve mahcubiyettimi sunayim..
belki de kusurlarımın, günahlarımın affı için son bir fırsattır bu bana...
Rahmettin her seyi kusatmis iken.. bizleri de mahrum etme Rabbim..
hak etmedigimi biliyorum.. hak ettigim ile degil.. rahmetin ile bizleri karsila..
Ey bizatihî var olup başkasına muhtaç olmayan ve her şeyin varlık ve bekası kendisine muhtaç bulunan Hayy u Kayyûm! Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle..
göz açıp kapayıncaya kadar hatta ondan da kısa bir süre için bizi nefsimizle baş başa bırakma.. amin..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allahim! ramazan orucunun rahmet ve bereketinden bizi ve tum din kardeslerimin de lutuflenmesini nasip et..
Rahmettin her seyi kusatmis iken.. bizleri de mahrum etme Rabbim..
Hak etmedigimi biliyorum.. hak ettigim ile degil.. rahmetin ile bizleri karsila.

Üst Alt