• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İftiraya uğramak

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
İftiraya uğramak ve bu nedenle boşanmak.
Evliydim, esim sürekli bana iftira atiyordu ve en çok da bu yüzden boşandım. Sürekli bana kendi amca oğulları ile ilgili iftiralar atardı ben ona hep doğru giderdim, elimden geldiğince yalan söylemezdim. Hele hele büyük günahlardan olan zinadan her zaman kaçınırım ama her defasında bana iftira atardı. Ayrıldığım için kendime suç bulmuyorum ama vicdan sahibi biriyim ELHAMDULİLLAH ve bazen aklıma geliyor acaba günah mi diye ayrılma sebebim. En çok bu iftira yönünde, bu yönden ben günaha giriyor muyum inşallah cevaplarsınız Allah razi olsun şimdiden.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Gerçekten sürekli iftiraya uğramışsanız burada mağdur olan sizsiniz. Size niye günahı olsun. Sürekli olarak iftira eden biriyle nasıl yaşanır. Ama bu kişi eşinizmiş bu huyundan vazgeçme ihtimali varsa bu hatasını kabul ediyor ve tevbe ediyorsa siz de birdaha yapmaması karşılığında evliliği devam ettirme kararı alabilirsiniz.

HMB3

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bir çok kez yapmayacağına büyük yeminler edip tevbe etti ama yine durmadı sözünde ve yine ayni şeyleri yaptı. Çok çok büyük sorunlar yaşadığımız halde ve hatta ben 3-4 kez bu sorunlar yüzünden ailemin evinde kaldım 4-5 ay kadar yine sans verdim ama olmadi olmasını istemiyorum olamaz da. Zaten şu anda evlenmiş başkasıyla ben buna çok sevindim ama vicdanımı kurcalayan bisey var bundan dolayı sormak istedim.

K

Kayıtsız üye

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm. Ben bir bayanı beğendim ve haber gönderdim. Bunun sonucunda o bayan beni soruşturmak istemiş, kadının biri benim hakkımda yerli yersiz asılsız iftiralarda bulunup bayanın aklını çelmiş. Şimdi vazgeçti o kadar üzüldüm ki hem öksüz, yetim büyüdüm. Bir yuva kurmak istedim. Bu insanlar ne istedi benden de fesatlıktan böyle birşey yaptı? Benim kötülüğüm olmadı kimseye. Şimdi bu duruma böylesi hayırlıymış mı demeliyim ? Yani Alla nasip etmemiş mi oluyor tam olarak? Ve son olarak bunun vebali nedir?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun aleyküm. Ben bir bayanı beğendim ve haber gönderdim. Bunun sonucunda o bayan beni soruşturmak istemiş, kadının biri benim hakkımda yerli yersiz asılsız iftiralarda bulunup bayanın aklını çelmiş. Şimdi vazgeçti o kadar üzüldüm ki hem öksüz, yetim büyüdüm. Bir yuva kurmak istedim. Bu insanlar ne istedi benden de fesatlıktan böyle birşey yaptı? Benim kötülüğüm olmadı kimseye. Şimdi bu duruma böylesi hayırlıymış mı demeliyim ? Yani Alla nasip etmemiş mi oluyor tam olarak? Ve son olarak bunun vebali nedir?
Aleykümselam kardeşim, uğradığın iftirayı düzeltip kendini temize çıkarma ihtimalin varsa bunu mutlaka yapmak lazım. Bütün çabaya rağmen olmuyorsa Allah c.c nün taktiri olarak düşünmek lazım. İftira atanın cezası büyük olacaktır. Cezanın ne şekilde olacağını biz bilemeyiz.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Turab hocam, Allah c.c sizden razı olsun. Bu bayan benimle asla görüşmek istemiyor. Bana hiç sormadı, sadece 1 kez birbirimizi gördük. Kafasını öyle karıştırmışlar ki asla görüşmem diyor. Ben kendimi temize çıkarırım yüzleşirim. Ama onlara çok inanmış. Ah ım üzerlerinedir vesselam.

Üst Alt