HZ.MUHAMMED (s.a.v) DEYİNCE AKLINIZA İLK NE GELİYOR?

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Benim kendi adıma ilk olarak; şefkat, merhamet deryası, üstün ahlak sahibi, güzel bir Habibullah geliyor...:tamam:.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
HZ.MUHAMMED (s.a.v) DEYİNCE AKLIMIZA NE GELMİYOR Kİ?
Benim aklıma ilk olarak;Salavat getirmek, O'na benzeme aşkı ,şefkat, merhamet deryası, üstün ahlak sahibi, yetimleri seven,kollayan ,güzel bir insan..
Ona layık,bir ümmet,olup olmadığım ,O'na layık bir ümmet olamadığım aklıma geliyor..

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed gelıyor aklıma
yoksa mılyon tane soz mılyarca kelıme kursam az kalır Peygamber efendımız s.a.v me.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Yaşayan Kur'an.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Adını gördüğüm duyduğum anda salavat getirmek duyamadığımız kokusu göremediğimiz yüzü şefkati merhameti güzel ahlakı o güzel Rasulün (s.a.v) yolunda yürüyebilme aşkı bu kısa soruyu kelimelere sığdırmak o kadar zor ki görmek yaşamak feyz almak isterdim...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allahü Teala'nın son Rasülü. Kur'an'ı uygulayan ve uygulamasını öğreten bir muallim, bir Peygamber.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Sadakte ya Resulullah !

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
"Alemlere "rahmet" olarak gönderilen Allah'ın elçisi."

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Gül kokulu, gül tenli, gül yüzlü, güllerin efendisi Ya MUHAMMED... sensin Allah'ın alemlere rahmet olarak gönderdiği resul, sensin iki cihan güneşi, sensin bizleri bizden bile çok seven, biz kendimize zulm ediyoruz ama sen; ne olursa olsun yine de ümmetim diyorsun..

Sen ne kadar fedakar, cefakar en önemlisi VEFAKAR bir nebisin...Seni İslam dinine resul kılan Allah'a hamdolsun..
Sen anlatılması güç bir kişilik ve Ahlak sahibisin..

Sen güzel ahlak 'ın timsali ve yegane sahibisin..

Sen hak din üzere gelen; son peygamber, habibullah, rasulullah, nebiyullah 'sın..

Seni anlatmaya; benim ne fikrim ,ne dilim, ne kelamım, ne de ömrüm yetmez...

ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMED.. SELAM sana ey nebiler sultanı...:)

tozduman

Moderatör
Moderatör
Sevgi ve hayranlık :) Allah Peygamberimize Habibim ! Diyor bu nasil sevgi ona sevgilim diyor o ne guzel peygamber ama o ne güzel yaratici Habibim diyor. Habibimin ne guzel manalari var.Gerçekten nutkum tutuluyor. Allahumme salli ala seyyidina muhammed.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnsanoğlu hayatı boyunca bir çok kişiye sevgi ve hayranlık duyar!
En etkili hayranlık, Muhammedi hayranlık, en sevgili Aşk'ta Muhammedi AŞK tır...

Selam olsun yüreğine Muhammedi aşkı koyup, onu idame ettirip, koruyanlara..

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Örneğimiz, önderimiz..!

Üst Alt