Huzursuzum

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm hayirli aksamlar

Uzun zamandir rahatsiz oldugum bi konu var aslinda hepnizde biliyorsunuzdur you tubede gezinen videolar Adnan Oktar Allahim nasil sinir oluyorum bilmessiniz o asiri makyajli dekolteli kizlar agizlarina insallah Masallah Hadisler Ayetler cifteleliler oyunlar cildirmak üzereyim videolarini takip ettim bakiyim dedim neler oluyo bunlarin amaci ne aman yarabbim olamaz böyle birsey Nur suresi 31 ci Ayet diyo bain diyo adnan oktar hocaymis güyya o ayeti nasil saptiriyo kendilerine göre uyduruyo ve kadinlarimizin baslari acik bi sekild namaz kilabilirler diyolar dahada cildiricam bara pavyona girip islami taniticam diyo iste mürid toplicakmis eyw tamam topla toplada be adamm demezlermi sana topladigin mürid aha tvlerde boy boy manken gibi asiri derece makyajli dekolteli makyajdan gercek yüzleri görünmeyen kizlar ve her kiza ay canini yerim Masallah ne kadar güzelsin icimi eritttin Allahim daha neler nedir bu ?
Bumu islam anlayisi bumudur bizim dinimiz örtünmeyi yobazlik olarak kapalilarinda pis olduklarini kendilernin Masallah tertemiz olduklarini bir kilo makyajlami dekolteylemi ? Bizler bes vakit abdestimizi aliyoruz bizmi pismisiz? onlar temiz nelr oluyo bu adam ne yapmaya calisiyo ?dfrt..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim.. aynen katiliyorum ne idigu belirsiz..yahudi mi mason mu ?akil ruh hastasi mi oldugunu halen hic kimse cozmus degil..dfrt...:tamam:.

ama asrimizin maskarasi.. burada Bati da herkes onu komedyen olarak bilmekte.. Harun Yahya onun olmadigini da artik biliyoruz..
O ilmi olmiyan ,zevk, sefa yahudilerin ve masonlarin KUKLASI...

Allah cumlemizi Ondan ve Onun gibi fitne insanlardan korusun. asagidaki konuyu okursaniz ins.. bu konuyu daha iyi anlarsiniz...

https://www.islamiforumlar.net/kim-kimdir/23670-kim-bu-adnan-oktar.html

Mihrimah

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm

Hele o carsaflilara ne demeli ? Hani diyosun diyer kizlar acik ok
Yahu carsafli kizlardada bir kilo boyahee o dudaklardaki ruj aman Yarabbim aman Yarabbim Rabbim islah etsin dogru yolu göstersin.

https://www.youtube.com/watch?v=bOXw-bRn0Yw

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ama asrimizin maskarasi.. burada Bati da herkes onu komedyen olarak bilmekte.. Harun Yahya onun olmadigini da artik biliyoruz..
O ilmi olmiyan ,zevk, sefa yahudilerin ve masonlarin KUKLASI...

Allah cumlemizi Ondan ve Onun gibi fitne insanlardan korusun. asagidaki konuyu okursaniz ins.. bu konuyu daha iyi anlarsiniz...[/COLOR]

ablam ŞİMDİ DEDİKLERİNİZDE HAKLİSİNİZ AMA MASONLAR ONU ZORLA ÇALİŞTİRİYOR İLLUMİNATİNİN İÇ ÇEMBERİNDEKİ KIDEMLİ KİŞİLERDEN BİRİDİR O. 27. DERECE MASONDUR. FAKAT ONUN BU KONUDAKİ AYIBI ZORLAMAYA KARŞİ KOYMADAN ÖLUMU DUŞUNMEDEN TEHDİTLERE BOYUN EĞMESİDİR BU BİLGİYİDE VEREYİMDE YANLİŞ ANLAŞİLMASİN MALUM MEDYAYİ DUNYA HABERLERİNİN BAŞLİKLARİNİ ABD KONTROL EDİYOR DEĞİLMİ ? NEYSE SAYGİLARİMLA

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
doğrudur kendi ayibiysa yorum yazmak bize duşmez..
bu arada ben sadece e bilgi veriyim medyaya heleki onunla ilgili olan medyaya SAKIN HA SAKIN inanmayin..
aten dediklerim cıkmıştır kendiside söyluyor zaten ilk olarak soykirim yalani cikti sonra gerçek dedi hep böyle olur zaten adim adim gidersin
yukselince belani bulursun k. bakmayin bu adami her görduğumde sinirleniyorum saygilarimla

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Site Kuralları:

9. Site T.C yasalarına Uluslararası içtihatlere aykırı belli bir ideolojiye ait propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar kesinlikle yasak olup, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep ayırımı yapacak biçimde üyeleri kışkırtıcı konular açması yasaktır. Butür konu açan veya tartışmaya giren üyelerimize tekrar edilmemesi için birkez uyarı yapılır ikinci uyarıda süresiz banlanır.

21. Bu Forum’un amacı; müslümanlar arasındaki ''ortak noktaları'' konuşmak, paylaşmaktır.
Buna muhalif olan konu ve mesajların (farklı meslek ve meşrepler, cemaat ayrılıkları, kanaat önderleri hakkındaki kişisel veya umumi yorumlar vs.) forum geneline eklenmesi kesinlikle yasaktır.
Bu maddede yazılanlara riayet etmeyip, uyarılara aldırış etmeyenlerin üyelikleri askıya alınacaktır.

https://www.islamiforumlar.net/forum-kurallari/9354-site-kurallari.html#post18192

Kendini bilene Kural gerekmez! ...

3.png

Üst Alt