Hiç birşey istediğim gibi olmuyor

Y

yalnız kul

Kayıtsız
Misafir
selamün aleyküm öncelikle bizlere yardımcı olduğunuz için ALLAH SİZDEN SONZUZ RAZI OLSUN benim hayatımda hiçbirşey isteğim doğrultusunda gitmiyor hiç birşeyim yolunda gitmiyor çok mutsuz ve çok yanlızım dualar ediyorum namaz kılıyorum son zamanlarda tabiiki.üzerimde bi ağırlık hayat durmuş ve evimde çok titiz olmama rağmen bir yabancı çirkin koku evim bana itici ve soğuk geliyor elim kolum bağlı hiçbir iş yapamıyorum uyumak istiyorum sürekli öğle saatlerine kadar uyuyorum..ve bana büyü yaptıklarını düşünüyorum kii evime bir kadın gönderip yaptırdılar dilencigibi gelip bana sende büyü var çözeyim dedi ve iple düğüm atarak dua ukudu bazı işlemler yapıp gitti sonradan anladım birileri gönderdi yaptırdı kavga ettiğim bana düşman olan komşumdu hayatım alt üst oldu şimdi çıkmazdayım bu olayda olalı yıllar oldu ne yapabilirim lütfen yardımcı olun bana çok sıkıntım var yaşamak çok zor geliyor...saygılarımla..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kardeşim,
1- 3 ayrı isimle (kadersiz, yanlızkul, serap erdoğan) mesaj göndermeyin, mesajlarınız birbirine karışır. Sadece bir konunu altına yazacaklarınızı devam edin.
2- yazacaklarınız için yeni konu açmayın gönderdiğiniz mesajın altına devam edin. Yani cevap yaz butonunu kullanın. Yeni konu aç butonunu kullanmayın.
3- Mesajlarınızın başlık kısmına msn adresi yazmayın!

Üst Alt