• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

hayırlara vesile olsun

M

Meyra

Kayıtsız
Misafir
rüyamda hamile oluşumu ikinci kez görüyorum,ilkini pek aldırmadım ama ikincisini görmeden önce bi haber seyretmiştim ondan etkilendim sandım fakat bu etkilendiğim olayın rüyasında sevdiğim çocuğu da gördüm.ben üniversite sınavlarına hazırlanıyorum stres,sıkıntı,yorgunluklar yaşıyorum.rüyamı hayra yormayı çok istiyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli aksamlar kardesim..
Meyra adini cook sevdim ablamin adini tasiyorsun asil adi meryem ama biz gocmen oldugumuz icin meyra cagirirriz..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin..
"hayırlara vesile olsun "demissiniz Sizi ve boyle pozitif fikir ve dusuncenizi cook sevdim..
her insan da bir enerji ve magnet miknatis dedikleri bir duygu yuklu gucu vardir...ve o gucu de iman ve Allah a teslimiyet ve tevvekulden alirsa aynen ins. hissedigi ,dusundugu gibi de gerceklesir..
kimi insanlar ben hayatta bunu basaramam, ogrenemem bu imtihani gecemem dediginde
daha o sinava girmeden maglubiyetti,yenilgiyi kabulenmistir..
Teslimiyet, Dua ve azimin elinden bir sey kurtulmaz Allah-in izni ile kardesim..

Allah-in izni ile bu imtihani da Hayirlisi ile gececeksiniz..nasil mi gececeksiniz.. Sizin icin en hayirli olacak sekilde ins.
Rabbim Yar ve Yardimciniz olsun..Sizler ve tum ders calisan imtihanlara hazirlanan kardeslerim icin Dua edecegim..
Sizden de ricam bu kardesinizin KIZI icin de pazartesi dua edermisiniz..

Ruyada hamilelik görmek;stres,sıkıntı,yorgunluk,üzüntüye Endiseye, tazarru ve niyazda bulunmaya.
Ruyada doğum yaptığını görmek ise üzüntüden kurtulmaya...işarettir.
ahh genc guzel kardesim..sana Ruyanin icindeki bir SIRRI da soyliyeyim mi?
üniversite sınavlarına hazırlanırken butun aklinizi, fikir ve dusuncenizi sadece su an universite sinavina lutfen konsantre olun...
sevdiginiz cocuk akilli, anlayisli, kendisi de bu yollardan gecti ise size bu imtihani girene kadar uzak durmasini lutfen soyleyin..
cunku O sizi seviyorsa ki sevdigini saniyorum Sizin iyiliginizi istemez mi? hem Allah korusun bu sinavi gecemez iseniz ilerde kendisini
suclamaz mi?
Panige,telasa girmeyin!! beyniniz o zaman tam tekemmul konsantre edemez...
Stress, Beyin Hücrelerini Öldürüyor!O yuzden stressli insanlar saglikli karar veremiyorlar!
Calisin ama kendi kapasitenizi bilerek.. azimle, gayret ile calisin ama kendinizi stresse sokmayin der bu muhacir!
hem daha cook gencsiniz..ins. Allah uzun omur verirse o sinir ,hafiza ve idrakiniza ihtiyaciniz olacak! daha hayattin ilk baharindasiniz!
Siz azimli, gayretli, akilli ne istedigini bilen idealleri olan dinamik bir insansiniz

Allah-in izni ile her seyin Sizin icin en Hayirlisi olacaktir..
Sizin bir planiniz var ise Rabbimin de sizin icin muhakak ki planlarin en guzeli vardir...

Paraya gereksiniminiz yokmuş gibi çalışın.
Hiç acı çekmemiş gibi sevin.
Hiçbir şey beklemeden verin..
elinizden geleni yapin gerisi Allah Kerim deyin
Karşılığı nasıl olsa gelecektir.
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...Selamet ile Hayra kalin...

Üst Alt