• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Gönderdiği mesajı bulamayanlar

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,624
Selamünaleyküm, gönderdiğiniz mesaj konuyla alakalı başka bir bölüme taşınmış, yine konuyla alakalı başka bir konunun altına mesaj olarak eklenmiş veya başlık kısmı değiştirilmiş olabilir. Bu sebeplerden dolayı mesajınızı bulamadıysanız aşağıdaki yazıyı okuyun!

Gönderdiğiniz mesajın nerede olduğunu bulmak için;

Üye girişi yaptıktan sonra üst tarafta bulunan; Avatar yüklediyseniz avatarınızın, yüklemediyseniz kullanıcı adınızın baş harfinin olduğu sekmeyi tıklayın... Orada isminizin altında mesajlar kısmında, göndermiş olduğunuz mesaj sayısını göreceksiniz. O sayıya tıkladığınızda bütün mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca gönderdiğiniz herhangi bir mesaja cevap yazıldığında, kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize otomatik bir bildirim mesajı gönderilir. Bu mesajdaki linke tıklayınca, gönderdiğiniz mesajın ve gelen cevabın bulunduğu sayfaya ulaşmış olursunuz.

Bu şekilde mesajınızı bulamıyorsanız, mesaj kurallara uygun olmadığı için yayınlanmamıştır. Veya mesajı henüz yeni gönderdiyseniz, mesajınız kontrol sürecinde olabilir. Kurallara uygun mesaj gönderenlerin mesajları kontrol edildikten hemen sonra yayınlanmaktadır.
 

safir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
58
teşekkür ederim
 
Üst Alt