• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

geçmişte görülen rüya.

• Konuyu başlatan halesu
  • Başlangıç tarihi
H

halesu

Kayıtsız
Misafir
selamünaleyküm kardeşim. Öncelikle teşekkürü bir borç biliyorum, Allah sizden razı lsun bir önceki ruyamı yorumlamışsınız gerçekten çok ders aldım.. Şimdi üst üste olacak ama yıllardır içimde kalmış ara ara aklıma gelen bir ruyayı yorumlarsanız memnun olacağım..
12-13 yaşlarında iken dağlara doğru bakıyorum ve 3 tane yuvarlak şekilde ay görünüyr. Ortadaki en üstte yandakiler de biraz aşagısındalar. o sırada 3 ayın birden doğması beni çok etkiliyor ve bir mübarek kişi (ben peygamberimiz olduğunu düşünüyorum o an, kendini tanıtmıyor ama içimdeki his bu) diyor bak bir oğul,adı selase olur diyor. bebek tıpkı o aylar gibi ak pak çok gürbüz bir çocuk. aradan 15yıl geçmesine rağmen ruyamın etkisinden kurtulamıyorum yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler..(Selase'nin anlamını araştırdım pek bir şey bulamadım ama arapçada üç ile ilgili bir kelime kökünden olduğu sonucuna vardım. 3 ay olması ismin bu anlama gelmesi hala ürpertiyor beni.)
handan çelik, 26, Ankara,evli(çocuk yok)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam..cumlemizden kardesim..
Rüyalar, kişinin iç yaşantısı, duyguları, bilinçaltına ilişkin ipuçları verir. Ama o kişi ya da toplumun geleceğine ilişkin ipucu veremez.
Rüyalar bastırılmış duygular hakkında hekim ve terapistlere ipuçları verir...
selâse ثلاثة Üç demek..
Üç ay dogmasi...demek..ins. yarin yorumliyacagim..Hayirli geceler..Hayirli cumalar..

H

halesu

Kayıtsız
Misafir
Ruyada 3 ay görmek

Çok teşekür ederim, Allah razı olsun sizden. Ruyaların gelecekten bazı ipuçları verdiğini sanıyordum aydınlattığınız için teşekkür ederim. O halde ruyanın hükmü kalmamıştır 15 yıl önce görmüştüm çünkü... Çok teşekkür ederim.. Hayırlı cumalar kardeşim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bir sey degil kardesim beni yine anlamamissiniz..
Rüyalar kişinin iç yaşantısı duyguları bilinçaltına ilişkin ipuçları verir. Ama o kişi
ya da toplumun geleceğine ilişkin ipucu veremez.
Yusuf as.in ruyasi tam yirmi sene sonra gerceklesmistir..toplumun geleceğine dair degil
kendi hayattinda gelisecek olaylara isaret ediyordu..
evet ruyanın hükmü bugun icin kalmamıştır !... Bizi biz yapan Geçmiş ve gelecegimizdir..
Geçmiş ve gelecek her ikisi sürekli, iç içe bir ŞİMDİ vardırdir..
Kardesim o ruyayi gordugunuz yillara gidin..ve o zamanlar yasadiginiz ruh halinizi ve kac kardes oldugunuzu bir dusunun!
Allah`a ve kendinize verdiginiz vad ve sozleri hatirlamaya calisirsaniz..ruyanizi daha kolay cozebilirsiniz..

"3 tane yuvarlak şekilde ay görünüyor. Ortadaki en üstte, yandakiler de biraz aşagısındalar."
O 3 tane ay..Gecmisiniz..o gunlerdeki, simdiki, ortadaki Ay ve ucuncusu
ise geleceginiz di..
Selamet ile kardesim..Size de Hayirli Cumalar...

Üst Alt