Flood hakkında uyarı

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamu aleyküm değerli islamiforumlar.net ailesi.
Değerli üye kardeşlerim hepinizin bildiği gibi yeni açılan konular, konulara yazılan yeni cevaplar değerli yönetici kardeşlerimizin onayından geçiyor.
Fakat, üye kardeşlerimiz foruma üye olurken forum kurallarını okumamuş olacakki bazı konularda flood yapıyorlar yani ardarda cevap yazmaktalar,
ben bu flood cevapları gördüğümde birleştiriyorum fakat bu flood cevapları Gönül sızım ve Hümeyra adminim farkında olmadan onayladıkları için cevaplarda flood oluşuyor.
Değerli kardeşlerim bazı konularda birbirimize illaki cevap yazıyoruz fakat, eğer yazdığınız cevaptan sonra bir başka kardeşimiz mesaj yazmamışsa ve sizin aklınıza yeni birşeyler yazmak geldi ise, bunu düzenle butonundan ilk mesajınızı değiştirerek ilave edebilirsiniz., aksi takdirde flood mesajları sileceğimi şimdiden bildirmiş olayım..

Site kurallarına bir göz atalım ;)
3. Site katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadığını "arama" yaparak kontrol edilmelidir.
Sunucumuz, arama için oldukça hızlıdır. Sadece birkaç saniyenizi alır. Ait olmadığı kategoride bulunan başlıklar yöneticiler tarafından ilgili bölüme taşınır.
Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Açıldığında yönetim tarafından silinir.
Şiir bölümü ve ilahi,şarkı türkü sözleri hariç olmak üzere tek bir konu altında mesaj sayısını arttırmak amaçlı ardarda mesaj atmak (flood) yasaktır!
Eğer unuttuğunuz ve mesajınıza eklemek istediğiniz bir şey var ise, bunu ilk mesajınızı değiştirerek ilave edebilirsiniz.

Üst Alt