Eyy hayat..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayat meşkülüyetine dalarken, yanıbaşımızda bir nehir gibi sessiz ve usulca akıp giden hayatı ve sevdiklerimizi farkedemiyoruz.......
İşinden kafanı kaldırıp sevdiklerinle vakit geçir yoksa bir gün hayat ve sevdiklerinde akıp gidebilir...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayat koşuşturma...
Evet doğru Hayat hep koşuşturma uğraşısı içinde gelip geçerken her anı yaşamalı insan.
Dünden ve yarından daha önemli olan şu andır.Yusuf çok çabuk büyüyor zamanı durduramıyorsak Anın tadına varmaya doya, doya sevmeye, sevilmeye bakalım..

Yusuf ,bana dün dedi ki'" Biliyorum sen benim asıl annem değilsin beni büyütün ve halen büyütüyorsun sen beni asıl Anne gibi seviyorsun bende seni asıl Annem gibi seviyorum.."
demek ki anı sevdiklerimiz ile yaşamalı ki geleceğimizde sevdiklerimiz yanımızda olsun......
Yetenek yalnızlıkta oluşur, karakter ,insanlık ise dünyanın koşuşturmacasında dengeyi kurabilirsek.!!

Bu karmaşa içinde her şeye yetişmeye çalışırken veya bir şeyleri yakalamaya en çokta kendimizden vazgeçiyoruz.
Sağlığımızdan oluyoruz, terapistler arası mekik dokuyup stresimizden kurtulmaya çalışıyoruz. Ne kazandığımız parayla tatmin oluyoruz ne de o paranın satın alabildikleriyle… Allahim! sonumuzu Hayr eyle...

Üst Alt