• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evlilik vaadi ile kandırılmak

Amedlii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik vaadi ile kandırılmak...
Merhabalar ben 24 yasinda bir bayanim, biriyle tanistim 1 bucuk yil ciktik beni seviyodu sözde. Bir gun beni aldattigini ogrendim hemde nişanli biriyle ve nisanlisi askerde olan bi kizla. Zina yapmasi beni cok etkiledi ayrilmak istedim. Bana dönüp ben zaten seni sevmiyodum kac aydir ayrilmak istedim ama olmadi, bu iyi oldu deyip arkasini dönup gitti. Kendini hakli cikartip orada, burda beni kotuledi adimi lekeledi. Duyduklarim agir geldi 1 ay icinde 3 kalp krizi gecirdim, acik kalp ameliyati oldum. Bir kez olsun beni arayip nasilsin demedi, helallik bile istemedi. Oysa ki ben onun herseyine yardim etmistim ailesinden cok. Şu an ekmek yiyor guvenlik gorevlisi. Konusurken onun parasini ben vermistim, işsizdi uzuluyordu kiyamiyodum. Ama o bana kiydi hic acimadi, arkasini döndu gitti. Oysa ki evlenecektik gecen nisan ayinda. Her gece agliyorum Allaha yalvariyorum "bana ne yasattiysa aynisini yaşasin " diye günaha mi giriyorum bilmiyorum ama o beni cok yakti, canım cok acidi. Onun da yansin istiyorum...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba kardeşim. Dinimizde beddua etmek caiz değildir kardeşim. Senin canın yanmış doğrudur ama müslüman hakkının hiç kimsede kalmayacağını bilir, bu bakımdan rahat olur. Bu dünyada veya ahirette mutlaka hak sahibini bulacaktır.

yasemin3406

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Herkesin sınavı farklı, buda senin sınavınmış. Dik dur bazı şeyleri arkada bırakmak zordur hele ki bunun gibi bir şeyi. Ama önce Allaha sonra kendine güven ve sımsıkı hayata bağlan! Bu durumdan kurtulabilirsin. Hiçbir şey son değil ölüm bile!

Üst Alt