• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evlilik için istihare yapanlar yorum

beyzaaa123456

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik için istihare yapanlar yorum, islami rüya tabirleri.
Evlilik için yatmıştım.
1. rüyam, bi kız arkadaşımı gördüm üzerinde beyaz bir bluz vardı üzerinde de bordo gibi bi yelek vardı, kolları beyaz görünüyor kucağında bebeği varmış.
2. rüyam, uzun parçalı. Önce ananemlerde odada oturuyorum, bir yere gidiliyormuş annemle babam hazırlanmışlar mavi renk mont giymiş babam. Annem beyaz, hatta gözümü almıştı beyaz farklıydı. Sonra minibüs gibi bir yerde kalabalık, ben öndeymişim yanımda ablam vardı galiba, dayım şoför koltuğunda bir yer var iki katlı uzunca balkonlu, inekler var arabada elimde bir kase pişmiş köfte gibi et var.
3. rüyam, önce üzerimdekileri görüyorum beyaz, dizimden biraz aşağıda tayt, üzerimdeki de beyaz bluz galiba. Taytın uçları ıslakmış, idrarmış ben silmeye çalışıyorum neyse ki bluzuma, üstüme gelmemiş diye düşünüyorum. Loş bir ortamdayım, etrafa bakıyorum banyodayım tuvalette değil, kapıdan anneme sesleniyorum o da bana kıyafet getiriyormuş. böyle bir şey işte.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
1. Ün kazanacaksın. Yani tanınacaksın. Evlilik hayatın huzurlu geçecek. Başarı kazanacaksın işlerinde.
2.Yemeğe olan ilgin artacak. İşlerinde başarı elde etsen bile dikkatli olman gerek.
3.Guzel yaşayacaksın, guzel yaşamın sonrasında kötuye gidecek.

elif köse

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba benim çok güzel bir ilişkim var ve evlilik düşünüyoruz birlikte olduğum kişi çok dindar ve 5 vakit namazını kılar.
Annem de bunun üzerine istihare namazına yattı benim adıma, rüyasında elimde telefonla anne sana birşey göstericem demişim ve telefonun ekranında kırmızı siyah renkler varmış. Bu ne anlama geliyor lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

Üst Alt