• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evlilik düşündüğüm kişinin benim için hayırlı olup olmadığını görebilmek için İstihare

Mavisi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik düşündüğüm kişinin benim için hayırlı olup olmadığını görebilmek için İstihare yaptım, lütfen yardımcı olurmusunuz?
Evlilik düşündüğüm kişi şuan askerde ama bi münasebet yok aramızda, onun benim için hayırlı olup olmadığını görebilmek için istihare namazı kildim ve uyudum. Fakat rüyamda cok değişik şeyler gördum. İlk olarak bir kadın ve adam beni takip ediyordu nereye gidersem, bende onlardan kaciyordum. Daha sonra bir dağda bir sürü insanla beraber voleybol oynadık, lutfen bunlari yorumlar mısınız?

esra.

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum, istihare namazı ve duası ıle gördüğünüz rüya önemlidir inşaAllah usullere uygun yatmıssınızdır. Yeni üye olarak müjde verebilirim ruyanız hayrlı, voleybol topları büyük ihtimal beyazdır, dağ zaten yeşildir ve güç anlamında. Rabbim sevdiğinize hayırla kavuştursun, kalplerimizi ısındırsın, tatlı muhabbetle ilimli, imanlı yaşam nasip etsin. Rabbim görevdeki tüm askerlerimizi ve vatanımızı, milletimizi, imanımızı hafız ismi ıle korusun inşaAllah selametle kalın.

Üst Alt