• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evlilik düşündüğüm kişi hayırlı mı değil mi diye istihare

• Konuyu başlatan Ayşenurrrrr
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşenurrrrr

Kayıtsız
Misafir
Evlilik düşündüğüm kişi hayırlı mı değil mi diye istihare
Öncelikle iyi günler, evlilik düşündüğüm kişi hayırlı mı değil mi diye daha önceden de istihareyeye yatmıştım. Bu sene yine yattım kendi gördüğüm rüyamda beyaz köpek onun üstünde mavi gömlek ile görmüştüm. Anneannem de benim adıma yatmıştı. Eski sarnıç gibi kuyunun içerisinde sevdiğim kişi, anneannem ve ben varmışız kuyunun içerisinde su varmış. Elleri ayakları iki büklüm olmuş sanki yapışmış gibi elini ayağını kaldırmaya çalışırken su sesleri geliyormuş, bende karşısında ona bakıyormuşum iki göğsümün arasında dikdörtgen mavi birşey görmüş anneannem. Sonra tepeden ermiş gibi biri kaşları çatık bakıyormuş dal uzatmış. Bilen kişilere sordum hayırlı ama sıkıntılı süreç ile olacak gibi dediler ama yine de sormak istedim, teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Öncelikle iyi günler, evlilik düşündüğüm kişi hayırlı mı değil mi diye daha önceden de istihareyeye yatmıştım. Bu sene yine yattım kendi gördüğüm rüyamda beyaz köpek onun üstünde mavi gömlek ile görmüştüm. Anneannemde benim adıma yatmıştı. Eski sarnıç gibi kuyunun içerisinde sevdiğim kişi, anneannem ve ben varmışız kuyunun içerisinde su varmış. Elleri ayakları iki büklüm olmuş sanki yapışmış gibi elini ayağını kaldırmaya çalışırken su sesleri geliyormuş, bende karşısında ona bakıyormuşum iki göğsümün arasında dikdörtgen mavi birşey görmüş anneannem. Sonra tepeden ermiş gibi biri kaşları çatık bakıyormuş dal uzatmış. Bilen kişilere sordum hayırlı ama sıkıntılı süreç ile olacak gibi dediler ama yine de sormak istedim. teşekkürler
iyi günler,evet Allahu Alem ayni dedikleri gibi ama zaten her başlangıç sıkıntılı süreç ile Başlar !! aynı zamanda iyi niyetinizin karşılığını almaya, hakkınız olan şeylere sahip olmaya, İyimser ve pozitif yanınız size hep kazandirmaya, Duygularınıza karsilik bulabilmenize yorumlanır.

Üst Alt