• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evleneceğin kişinin hayırlı olup olmadığı

meryemkalfa10

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba hocam ben size bir şey sormak istiyorum. Hocam ben sevdiğim kişinin benim için hayırlı mı onunla evlenecek miyim onunla birlikte beraber geçirceğimiz günler olacak mı diye istihare ye yattım. istihareden zarar gelmez 9 defa yattım hocam fazla detaya girmeyeceğim. ilk rüyam evleneceğim kişinin ailesiyle orman da piknik yapıyorduk. ikinci rüyam demet Akalın'ın evine gidip kızı Hirayı seviyordum ve evlerinde Hira ile abdest alıp namaz kıldık. (ama demet akalınla hiç alakam yok hiç takip etmem) üçüncü rüyam ise kütüphane görevlisine 20 tl verip 3 tl bozuk para aldım. Dördüncü rüyam evleneceğim kişi bana evlenme teklifi ediyordu. Beşinci rüyam masmavi denizin ortasında yat ile geziyordum. Altıncı rüyam evleneceğim kişinin namaz kıldığını gördüm. Yedinci rüyam evleneceğim kişi ile evimizde, ben hazır gülen yüz çizili bir kağıdı, 12 ana renk kuru boya kalemleri de yanımdaydı. Sekizinci rüyam sevdiğim kişiyle fotoğraf çekiliyordum. Dokuzuncu rüyam ve dün gördüğüm istihare rüyam gökyüzü bembeyaz ve lapa lapa kar yağıyor ben bu rüyaların anlamlarına bakım hepsi hayırlıymış hani arkadaşım da 2 defa ben ve onu rüyasında gördü. Bir de size sormak istedim sizin düşünceleriniz nedir inşaAllah geri dönersiniz teşekkür ederim hayırlı günler.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba hocam ben size bir şey sormak istiyorum. Hocam ben sevdiğim kişinin benim için hayırlı mı onunla evlenecek miyim onunla birlikte beraber geçirceğimiz günler olacak mı diye istihare ye yattım. istihareden zarar gelmez 9 defa yattım hocam fazla detaya girmeyeceğim. ilk rüyam onun ailesiyle orman da piknik yapıyorduk. ikinci rüyam demet Akalın'ın evine gidip kızı Hirayı seviyordum ve evlerinde Hira ile abdest alıp namaz kıldık. (ama demet akalınla hiç alakam yok hiç takip etmem) üçüncü rüyam ise kütüphane görevlisine 20 tl verip 3 tl bozuk para aldım. dördüncü rüyam sevdiğim kişi bana evlenme teklifi ediyordu. beşinci rüyam masmavi denizin ortasında yat ile geziyordum. altıncı rüyam sevdiğim kişinin namaz kıldığını gördüm. yedinci rüyam sevdiğimle evimizde ben hazır gülen yüz çizili bir kağıdı, 12 ana renk kuru boya kalemleri de yanımdaydı. sekizinci rüyam sevdiğim kişiyle fotoğraf çekiliyordum. dokuzuncu rüyam ve dün gördüğüm istihare rüyam gökyüzü bembeyaz ve lapa lapa kar yağıyor ben bu rüyaların anlamlarına bakım hepsi hayırlıymış hani arkadaşım da 2 defa ben ve onu rüyasında gördü. bir de size sormak istedim sizin düşünceleriniz nedir inşaAllah geri dönersiniz teşekkür ederim hayırlı günler.
1 : Mutluluktur.
2 : Olumlu bir rüyadır.
3 : İyi şanstır.
4 : Çok Çok Çok İyi bir rüyadır. Huzura işarettir.
5 : Berekettir
6 : Olumlu bir rüyadır.
7 : Rızıktır.
8 : Huzurdur, Yüzün Gülmesidir.
9 : Zenginliktir. (Sizin rüyaların tabiridir)

Arkadaşınızın rüyasıda hayır ve rızktır.

Yani tüm rüyalarınız ve arkadaşınızın rüyaları hayırlıdır.

Üst Alt