EsSelamünaleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Allahın Selamı Rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun inşallah. Aranızda bize de yer var mı?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykum Selam ve Hosgeldiniz bes gittiniz de acaba Ben sizi daha once bu Forumda gormus mu idim.. aklim karisti...sırıtık.:,
ehh biz sizler gibi genc deli Kan-li degiliz her seyi unutuyoruz.. bugun ne yedigimi sorsalar.. hic bir sey yemedigim icin hatirliyamam belki...dfgtn

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykum selam hoşgeldin kardeşim:.dost.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
ve Aleykum Selam ve Hosgeldiniz bes gittiniz de acaba Ben sizi daha once bu Forumda gormus mu idim.. aklim karisti...sırıtık.:,
ehh biz sizler gibi genc deli Kan-li degiliz her seyi unutuyoruz.. bugun ne yedigimi sorsalar.. hic bir sey yemedigim icin hatirliyamam belki...dfgtn
Doğru, aklınız karışmasın daha önce görmüştünüz, kardeşimiz biray önce aramıza katılmıştı ama aramızda yeri varmı yokmu öğrenmek yeni aklına geldidfgtn
Aramıza hoşgeldin firari kardeşim tabiki bardağı taşırmayan gül yaprağına aramızda yervar, hayırlı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Doğru, aklınız karışmasın daha görmüştünüz kardeşimiz biray önce aramıza katılmıştı ama aramızda yeri varmı yokmu öğrenmek yeni aklına geldidfgtn
Aramıza hoşgeldin firari kardeşim tabiki bardağı taşırmayan gül yaprağına aramızda yervar, hayırlı olsun.

ohh cok sukur tsk ederim aklimi kacirmadigimi anladim.. tabiki yer var.. Bosnali cunku ben Bosna asilliyim bir Atasozu var derki..
niči sa područjem Han Pijeska koji ima izrazito jak ima mjesta daye dvesta..
yani gonul dostu olduktan sonra bir gonulle 200 kiside sigar gonul sevmezse bir kisi bile fazla gelir anlaminda..

Formunuzda banada Yer varmi acaba yoksa Bile
saflari SIKILASTIRIN Yer acilir insAllah sırıtık.:,
oo formumuzda okadar kişiye yer varda Size mi yer bulamayacağız
sıkışmana da gerek yok gayet rahat olabilirsiniz gergin olmadan
ama forum konularından ve yorumlarından gerilirseniz bilemeyiz..sırıtık.:,
ya acaba ben bu formun mizah bolumunun sorumlusu mu olsam..
yook olmaz olmaz..Benim Bir Sırrım Var Açıklanmyacak Kadar Sır cddvb..

<!-- start: postbit_signature -->

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Geldik gidiyoruz hayat işte
Geçmiş Zaman Odur ki ; Hayali Cihana Değer …Baki kalan hoş sada imiş bu kubbede …Bakanda diyecek 40 yıldır bu adam forumda adamın 2 tane konusu yok :) olsun gönül muhabbetimiz vardı bizim, Gönül dostlarından sevmeyi sevgiyi örendik, sevgiyle kalın demek için uğradım :) Hakkımız yoktur ama olsun bizim hakkımız herkese helaldir elhamdülillah. Sizde hakkınızı helal edin inşallah... Netimi kapattırmak zorundayım:) Allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun canlar…

Sevgi paylaştıkça çoğalırmış… Ve insanlar sevgiyle hatırlanmak istermiş…Kesin birileri söylemiştir bu lafı ama siz yeni duymuş gibi yapın. :)

Vefamızda arkada bıraktıklarımıza uzun gecelerde ettiğimiz ve inşallahurahman hatırladıkça edecek olduğumuz dualardır...

Okadar eğriyim ki toparlayamadım ne yazacağımı. Rabbim hepimizi toparlasın inşallah. Sevgiyle kalın

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
fuzuli2if2.jpg

Baki kalan hoş sada imiş bu kubbede
Dünya ve dünyalıklar geride kalacak; biz yolumuza devam edeceğiz.
Bu hayattan yanımızda götüreceğimiz ise, yaşadığımız kâinattan derlediğimiz mânâlar olacak.
bu sozu hic bukadar yurekten okumamis ve anlamamistim..su An-a kadar..
belki de Bugun canim cook yandi ya..
Hayat ve ölümu bir arada yasadim...
"gönül muhabbetimiz vardı bizim, Gönül dostlarından sevmeyi sevgiyi örendik, sevgiyle kalın demek için uğradım"
Geldiginize sevindik!Sizi tekrar bekleriz...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Sevgi paylaştıkça çoğalırmış… Ve insanlar sevgiyle hatırlanmak istermiş…Kesin birileri söylemiştir bu lafı ama siz yeni duymuş gibi yapın. :)

Vefamızda arkada bıraktıklarımıza uzun gecelerde ettiğimiz ve inşallahurahman hatırladıkça edecek olduğumuz dualardır...

Okadar eğriyim ki toparlayamadım ne yazacağımı. Rabbim hepimizi toparlasın inşallah. Sevgiyle kalın​
Ben, sultanlara sultanlık eden sultan AZİZ MAHMUD HÜDAİ HZ,nin
''Aramıza edeple gelen, lütufla gider'',
sözünü herzaman söylerim,

Selametle kardeşim...

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
vealeykümselam aramıza hoşgeldinz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt